• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe, duża opuchlizna.

JakkuTRip

New member
Witam jakże wspaniałe forum, w zeszły czwartek mialem zabieg wiadomo czego. Jutro mam wizytę kontrolną, ale dla spokoju chce poznac Wasze opinie na temat opuchlizny i ogólnego stanu.Opuchlizna jest dość duża, a szwy od mojej strony wchodzą pod napletek w rowek pod żołędziem. Jeden dość mocno kłuje i sączy się z niego, kiedy inne po nacisku nie kłują (chodzi o kłucie wewnątrz). Czy taka ilość zaschniętej krwią miedzy szwami to normalka? Ponizej zamieszczam zdjecia

 

Trolo

Well-known member
Jeżeli możesz nasunąć napletek na żołądź to nasuń, wydaje się właśnie, że to krew lub opuchlizna - a skoro miałeś częściowe to raczej powinna skóa być na napletku. To, że wokoło rany jest krew to normalne, strupki odpadną.
 

Trolo

Well-known member
No tak czy siak nic już nie zmienimy. Jutro pójdziesz do lekarza to się wszystko dowiesz. Nakłuje, ściągnie krew i będzie gitara.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na spokojnie. Nie mowie ze bankowo masz. Wróżką nie jestem. Jutro dowiesz sie na wizycie co i jak. Grzyba bialego miales caly czas? Czy To na foto tak wyglada tylko.
 

JakkuTRip

New member
Z tym 🍄 to chyba taki jest, ale z zabiegiem zwlekałem pare lat i byl już nieźle pozablizniany od srodka.Napletek jak to chirurg powiedzial zamiast byc cienki jak kartka a4, byl jak karton i na pare dni przed skonczylem brac antybiotyki na grzybice.
 

JakkuTRip

New member
Ogolnie to prawie tydzień praktycznie nie wychodziłem z domu, w domu siedzialem bez bielizny i opatrunku (procz nocy), chodzilem jak 90 latek wszedzie.Do tego doszla wirusowka żołądka,zapalenie pluc i pare innych.Teraz wyszedlem z psem na spacer i po kilku minutach zacisnalem zeby i zaczalem isc normalnie.Kiedy o tym ciagle nie mysle to daje rade isc.Najgorsze jest tarcie o cewke.Ucisk przy sikaniu jest normalny?Jakby byl raz tyle większy to by byl dosc duzy problem, jak przy zapaleniu cewki, ale biore 3 dni furagine, więc to raczej nie to, bo sie nie poprawia.Sorki za składnię, ale gdzies podświadomie pewnie czuje niepokój.
 

JakkuTRip

New member
A, wspomnial jeszcze cos o martwicy wędzidełka.Ogolnie to naciagnalem dzisiaj te skore i jeden szew trzymal sie na końcówce skóry, tak że po dotkniecu odpadl( nie wiem czy tak odpadaja szwy czy co).Te bardziej zolte miejca pomiedzy szwami to chyba nie ropa, tylko też tak trzymajace na skórze sie szwy.Jest jedne miejsce bardziej czerwone, ktore bolalo przy oblaniu rumiankiem.Zdjecia daje poniżej.
 

JakkuTRip

New member
Ale te miejsce bolące to nie miejsce,w którym on odleciał.Ogolnie jak to wygląda?Martwie się dosyć mocno.Dzisiaj zaczela sklejac sie cewka.Nie wiem czemu usunąłem, ostatnio nie myślę o tym co robie, ciągły ból i niepewność powoli wykańcza.
 

nope

Well-known member
No zbyt kolorowo to nie wyglada. Papra ci się strasznie ale nie panikuj. Masz stan zapalny w ranie czy jak? I o co chodzi z martwica wędzidełka?
 

Podobne tematy

Do góry