• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czesciowe czy calkowite/ jak sie ogolic

Arino

New member
Witam

Jestem posiadaczem mocnej stulejki. Doktor ktory mnie obejrzal mowil ze zrobimy obrzezanie czesciowe... Zabieg mam w sobote, ale im wiecej czytam tym mniej wiem hehe.
Ja bym sie sklanial do calkowitego obrzezania. Zanim zaczalem o tym wiecej czytac to myslalem, ze taka jest jedyna opcja w takich ciezkich przypadkach. Wolalbym uniknac ponowego krojenia. Jestem nadpobudliwy:p tzn z tego co czytam, jesli doznania bylyby mniejsze po calkowitym obrzezaniu to mysle, ze to nawet na plus. Pojecia nie mam co zrobic. Wiem ze duzo takich tematow i mnostwo przeczytalem, ale moze akurat ktos do soboty przeczyta i doradzi z doswiadczenia.
Kolejna rzecz to jak sie trzeba ogolic? Bo rozumiem zeby krzaki zlikwidowac zwlacza dookola trzonu, ale dalej tez trzeba? Golic sie delikatnie golarka do golej skory gdzie sie da? Na worku raczej tylko nozyczkami ale krotko:). Nie chce sie golic bo pozniej bedzie kuc jak cholera. Moze tylko usunac ladnie wlosy z penisa i blisko trzonu, a reszte przyciac tylko?
 

amenek5

Active member
Witam

Ja przed zabiegiem sie nie golilem no i potem pielegniarki mnie golily , pielegniarka ktora to robila nie miala w tym wprawy wiec szlo to jej srednio , jezeli chcesz to ogol sie na gladko , bo mnie chyba podczas narkozy poprawiali na gladz , poniewaz miejsce gdzie rosna wlosy plus troche nogi , ogolnie okolice penisa sa smarowane ( wybacz zapomnialem czym ) takze mysle ze jak sie ogolisz na zero to sie nic nie stanie
 

Trolo

Well-known member
Ogolic sie trzeba - penisa i wokolo niego. Lekarz to ogladał nie my także rób to co lekarz powiedział.
 

zoksin

New member
Może nie mówił, bo pewne rzeczy są oczywiste... Tak trudno się ogolić? Ty chciałbyś "grzebać" przy pacjencie który ma "dżungle" w majtkach?
 

Podobne tematy

Do góry