• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

Elo123

New member
Witam w poniedziałek miałem robiony zabieg obrzezania całkowitego sam zabieg przeszedł spokojnie i chyba tak jak to powinno wyglądać ale nie w tym rzecz u mnie pojawił się taki problem ze pewnej nocy pękły mi 4 szwy w obwodzie z prawej strony jak się patrzy z góry z powodu erekcji już wtedy pojawiła mi się głęboka rana ale była pokryta jakaś biało-zlolta mazią i kroplami krwi miejsce było zaczerwienione na łączeniach tam gdzie były szwy dzisiaj śmiało mogę powiedzieć ze nigdy żaden ból złamanie czegoś nie zniszczyło mnie tak psychicznie, rana na dzień dzisiejszy jest długa na jakoś 2-2,5cm na 1/4 szwów można powiedzieć i jest również dosyć głęboka wszytsko robiłem tak jak należy opatrunek higiena miałem po prostu strasznego pecha nikomu tego nie życzę zmieniam opatrunki 3 razy na dzień i za każdym razem gdy widze ta ranę, czuje smród tej mazi momentalnie pojawiają mi się łzy i wtedy pytam dlaczego akurat ja? Napisałem to bo nie spotkałem się tutaj z takim postem zeby komuś aż tak nawet jak szwy pękły pojawiła się aż taka rana w poniedziałek ide znowu do urologa pewnie na poprawkę znowu znieczulenie i znowu wsadzi mi szwy ciekawe co bedzue później proszę trzymajcie kciuki!
 

Podobne tematy

Do góry