• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzeżanie całkowite tak to powinno wyglądać ?

wojtek300

Member
Część

Mam do was 2 pytania

1. Miałem 9 stycznia zabieg minęło już 6 dni. Mogę się kąpać w wannie czy nadal pod prysznicem ?

2. Jako że mam 20 lat to często się podniecam i jest to frustrujące z tego powodu że powstrzymuje się od tego żeby mi stanął ponieważ boję się że pękną mi szwy i wyjdą z tego komplikacje.

Więc pytanie:

Mam sobie pozwolić aby penis mi stanął?
Czy mam się od tego powstrzymywać ?
 

nope

Well-known member
1. Stosuj zalecenia lekarza. Mi lekarz zabronil brac kąpiele przez 2 tygodnie i kazal myc sie pod prysznicem bo nie moczymy długo pendraka tylko woda po nim spływa wiec jest to co innego.
2. Staraj sie na czas gojenia jednak zbijać te niepotrzebne wzwody.
 

wojtek300

Member
1. Stosuj zalecenia lekarza. Mi lekarz zabronil brac kąpiele przez 2 tygodnie i kazal myc sie pod prysznicem bo nie moczymy długo pendraka tylko woda po nim spływa wiec jest to co innego.
2. Staraj sie na czas gojenia jednak zbijać te niepotrzebne wzwody.
Dobra, dzięki mistrzu za szybką odpowiedź
 

wojtek300

Member


Część dzisiaj jest 9 dzień po zabiegu obrzezania całkowitego. Krwiak który miałem z lewej strony penisa zniknął i nie ma po nim już śladu. Stosuję maść przepisaną przez lekarza o nazwie Detreomycyna po jej zastosowaniu pomogła mi zsunąć napletek w dół.

Wszystko co na zdjęciu wygląda okej czy coś jest nie tak ?
 

Podobne tematy

Do góry