• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite opatrunek ile czasu

Michal661

New member
Witam mam pytanie miałem obrzezanie całkowite 24.03. Mam pytanie mam zalecenie 2 razy dziennie odkażać I smarować maśćą. Pytanie brzmi ile czasu mam nosić opatrunek?
 

Michal661

New member
No dobra A jak robić bo do tej pory robie tak że gaza I bandaż elastyczny . Tak jak wyszedłem z zabiegu no i taśmą żeby był do góry. Czy jakoś prościej można
 

kaloryfer!

Active member
No nic raczej nie urodzisz... Po zdjęciu starego psikasz k00tasa obficie octeniseptem, suszysz, gazikiem dookoła i ewentualnie możesz to taśma/bandazem jeszcze owinąć - jak wolisz, mi sam gazik wystarczał po paru dniach. A do góry to tyle o ile, ja układałem i szorty mi dociskaly. To trzymanie do góry pomaga ale też nie musisz się tym stresować, po prostu tyle ile dasz radę.
 

Michal661

New member
Ok dzięki.

A Ty ile czasu opatrunki robiłeś bo ja wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem czy tyle nosić te opatrunki
 

kaloryfer!

Active member
Opatrunki nosiłem 3.5tyg, ale to bardziej bo się przyzwyczailem i zakładałem żeby mnie żołędzia podrażniać. Na pewno musisz nosić dopóki rana nie jest zasklepiona czy jak coś się sączy.
 

Podobne tematy

Do góry