• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie a długość stosunku

Matador

Member
Cześć! Rozważam zabieg obrzezania - mam tylko lekkie zwezenie napletka, mogę normalnie uprawiać seks, nic nie boli, ale średnio to wygląda.
Zastanawiam sie jednak nad konsekwencjami obrzezania przy seksie. Czytalem tu na forum, że obrzezanie zwykle powoduje zmniejszenie czułosci żołędzia i troche opóznia wytrysk. Ja jestem "długodystansowcem", czasami muszę naprawdę długo uprawiać seks aby skończyć i boje się, że po obrzezaniu to się jeszcze nasili. Obrzezanie poważnie wpływa na czas stosunku? Wędzidelko przy obrzezaniu zawsze się usuwa? (ono ponoć też ma związek z dlugością stosunku).

Mam też pytanie co do masturbacji po zabiegu. Czy przy obrzezaniu low and loose równiez trzeba używać jakiś lubrykantów czy można to robić "normalnie"?;)
 

NapletonBonaparte

Active member
Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój. I w sukie jestem w podobnej sytuacji i już rok idę na zabieg...

Jak normalnie dajesz radę, nic nie boli, nic nie rwie... to nie ma sensu ciąć.

Po obrzezaniu napewno będzie inaczej, czy gorzej.. możliwe.
 

RTHadzaj

Active member
Cześć! Rozważam zabieg obrzezania - mam tylko lekkie zwezenie napletka, mogę normalnie uprawiać seks, nic nie boli, ale średnio to wygląda.
Zastanawiam sie jednak nad konsekwencjami obrzezania przy seksie. Czytalem tu na forum, że obrzezanie zwykle powoduje zmniejszenie czułosci żołędzia i troche opóznia wytrysk. Ja jestem "długodystansowcem", czasami muszę naprawdę długo uprawiać seks aby skończyć i boje się, że po obrzezaniu to się jeszcze nasili. Obrzezanie poważnie wpływa na czas stosunku? Wędzidelko przy obrzezaniu zawsze się usuwa? (ono ponoć też ma związek z dlugością stosunku).

Mam też pytanie co do masturbacji po zabiegu. Czy przy obrzezaniu low and loose równiez trzeba używać jakiś lubrykantów czy można to robić "normalnie"?;)

Cześć! Rozważam zabieg obrzezania - mam tylko lekkie zwezenie napletka, mogę normalnie uprawiać seks, nic nie boli, ale średnio to wygląda.
Zastanawiam sie jednak nad konsekwencjami obrzezania przy seksie. Czytalem tu na forum, że obrzezanie zwykle powoduje zmniejszenie czułosci żołędzia i troche opóznia wytrysk. Ja jestem "długodystansowcem", czasami muszę naprawdę długo uprawiać seks aby skończyć i boje się, że po obrzezaniu to się jeszcze nasili. Obrzezanie poważnie wpływa na czas stosunku? Wędzidelko przy obrzezaniu zawsze się usuwa? (ono ponoć też ma związek z dlugością stosunku).

Mam też pytanie co do masturbacji po zabiegu. Czy przy obrzezaniu low and loose równiez trzeba używać jakiś lubrykantów czy można to robić "normalnie"?;)
jak ruchasz długo to nie obrzezaj się bo napewno coś odczuć stracisz, po obrzezaniu napewno większa kontrola, low loose to zalezy od ilosci luznej skóry
 

Matador

Member
Mogę normalnie seks uprawiać, wszystko jest git, ale dowiedziałem się, że to zwężenie może się pogłębiać i być może za jakiś czas problem się pojawi i trzeba będzie zrobić zabieg. Więc się zastanawiam czy czekać i liczyć, ze się jednak nie pogłębi czy może dać się pociąć już teraz 😆 Plastyka napletka i obrzezanie L&L to są dwie różne rzeczy? Przy plastyce napletek normalnie cały zostaje? Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia po plastyce (takiego końcowego jak już się wszystko zagoiło)
 

MKD

Active member
Jesli chodzi o mnie to ja mam ciecie high z usunietym wedzidelkiem. Z tego co czytalem przy cieciu low duzo osob skarzy sie na brak odczuc, problemy z erekcja albo az za dlugi seks.

w miejscu po wedzidelku jestem dosc czuly - mimo jego usuniecia nie stracilem tam czucia. Jesli chodzi o sam seks. Poznalem juz siebie i jesli chce moge skonczyc w 2-3 minuty ale moge tez po pol godziny. Wczesniej bylem w stanie (o ile chcialem) konczyc w minutke.

jestem generalnie bardzo zadowolony z efektow zabiegu. Moge dluzej ale nie musze, odczucia sa, problemow z erekcja nie ma.

plastyka to plastyka, napletek jest nacinany a nie usuwany wiec zostaje caly.

no tak jestem tez bardzo zadowolony z higieny po obrzezaniu i samego wygladu penisa. Bez napletka jest on po prostu duzo przyjemniejszy dla oka
 

Buos

Member
Odradzam. Jeśli wszystko funkcjonuje prawidłowo, to nie ruszałbym niczego. Każdy zabieg to ryzyko, a pewnych rzeczy nie da się cofnąć. Na Twoim miejscu, gdyby była to tylko kwestia "wyglądu" dałbym sobie spokój.
 

Podobne tematy

Do góry