• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obniżenie tonu głosu - czy ktoś próbował?

harel

New member
Czy ktoś z Was próbował metod obniżania głosu (tzn. żeby głos był "grubszy")? Czy komuś z Was się udało i jeśli tak, jakim sposobem? Ja np. wolę swój głos, gdy jestem trochę podziębiony. Pewność siebie idzie od razu do góry.

Jeśli ktoś jestem wtajemniczony, to może niech się podzieli, czy niski głos jest wynikiem poziomu testosteronu, czy głównie wynikiem poziomu DHT (aktywnej formy testosteronu)? Najprostsze metody obniżania głosu to oddychanie przeponą oraz podwyższenie poziomu testosteronu przez zdrowe odżywianie - do tego się akurat stosuję.
 

Asdd

New member
Są ćwiczenia polegające na obniżeniu głosu - pomagaja, natomiast problem w tym ze musisz to caly czas kontrolowac. Gdy nadejdzie sytuacja stresowa lub musisz nie wiem krzyknac to wydajesz swoj "oryginalny" dzwiek. Oczywiscie jedyna opcja to bicie towaru, ale pamietaj ze ingerencja w hormony bez elementarnej wiedzy wyrzadzi Ci wiecej krzywdy niz zamierzonego efektu no i sam fakt bicia tescia o glos jest conajmniej smieszne :D.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M sposoby na obniżenie libido Zaburzenia erekcji 0
A Mutacja głosu Inne 5

Podobne tematy

Do góry