• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nigdy więcej golenia/depilacji miejsc intymnych - podrażnienia

Witajcie.
7 sierpnia postanowiłem przy pomocy swojej maszynki zgolić sobie zarost na penisie.
Użyłem Philips One Blade bez żadnej nasadki.
Mówię sobie: "zasadniczo wygląda jak kurczak, ale we wzwodzie fajnie/męsko".
To "fajnie/męsko" jest JEDYNYM plusem.
Nigdy więcej golenia jajek, nie podoba mi się bez nich penis i jest według mnie atrakcyjny jedynie we wzwodzie, ponieważ wzrokowo potęguje wrażenie długości.
Od razu napiszę, abyście mi nie pisali, że nie powinienem golić do samym ostrzem lub namawiać mnie, aby innym razem użył czegoś innego.
Kolejnego razu nie będzie, a teraz do rzeczy.
Mam podrażnioną skórę worka do takiego stopnia, że czuję to podrażnienie chodząc, siedząc, a nawet ciężko mi usnąć, ponieważ to odczuwam.
Czasami psiuknę Octeniseptem, ale to wszystko.
Podpowiedzcie mi proszę czym tych podrażnień pozbyć się jak najszybciej, bo jak widzicie zaraz będę 2 tygodnie ;(
Jestem na siebie mega zły, ale jednocześnie mam nowe doświadczenie ;)
 

toastt

Well-known member
Spróbuj posmarować balsamem Olvizone. Dobrze łagodzi podrażnienia i można stosować ile tylko razy potrzebujesz, bo nie jest tłusty. Szybko się wchłania i pomaga. Podrażnienie minie jak włosy odrosną.
 

Wah

Member
Używaj tej regulowanej nasadki do one blade. Nie goli na 0, ale wystarczająco, a do samych jaj raczej polecam zwykła maszynkę bo łatwo się zaciąć one blade
One Blade się łatwo zaciąć na jajkach? Moim zdaniem, One Blade to jedna z najbardziej delikatnie traktujących moją moszne maszynka. W życiu się nie goliłem tam bardziej przystępną niż ta, uważam, że ona jest po prostu moim wybawieniem i po to została stworzona. A gole się bez żadnej dodatkowej nasadki. Dla mnie ogólnie OneBlade to odkrycie mojego męskiego życia xD Pisze to serio - ogolisz nią się dosłownie cały i bez żadnych problemów. Polecam
 

toastt

Well-known member
@Wah ja się kilka razy nią zaciąłem na jajkach, ale wynikało to wyłącznie z tego, że nie napiąłem skóry przy ich goleniu i po prostu nierówna skóra podeszła pod ostrze. Poza tym mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Jest to świetna golarka do takich zadań specjalnych.
 

caesar_pl

Member
Witajcie.
7 sierpnia postanowiłem przy pomocy swojej maszynki zgolić sobie zarost na penisie.
Użyłem Philips One Blade bez żadnej nasadki.
Mówię sobie: "zasadniczo wygląda jak kurczak, ale we wzwodzie fajnie/męsko".
To "fajnie/męsko" jest JEDYNYM plusem.
Nigdy więcej golenia jajek, nie podoba mi się bez nich penis i jest według mnie atrakcyjny jedynie we wzwodzie, ponieważ wzrokowo potęguje wrażenie długości.
Od razu napiszę, abyście mi nie pisali, że nie powinienem golić do samym ostrzem lub namawiać mnie, aby innym razem użył czegoś innego.
Kolejnego razu nie będzie, a teraz do rzeczy.
Mam podrażnioną skórę worka do takiego stopnia, że czuję to podrażnienie chodząc, siedząc, a nawet ciężko mi usnąć, ponieważ to odczuwam.
Czasami psiuknę Octeniseptem, ale to wszystko.
Podpowiedzcie mi proszę czym tych podrażnień pozbyć się jak najszybciej, bo jak widzicie zaraz będę 2 tygodnie ;(
Jestem na siebie mega zły, ale jednocześnie mam nowe doświadczenie ;)
Używaj kremu do usuwania owłosienia. Będziesz miał małego jak niemowlę, bez jednego włoska.
 

Podobne tematy

Do góry