• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość żołędzia.

grabeczki4321

New member
Witam. Mam pewien wstydliwy problem. Otóż, przez około 16 lat miałem niecałkowitą stulejkę. Moja edukacja seksualna nie była wystarczająca i nie byłem tego świadomy. Wpływ miała też zła technika masturbacji. Jako młody entuzjasta tej sztuki robiłem to przez ściąganie skórki do góry, a nie w dół. Mój organizm przyzwyczaił się do takich bodźców i gdy odkryłem prawdę, zauważyłem, że mam ogromny problem, aby go ściągnąć. Również mycie żołędzia było niemożliwe. Przez rozciąganie potrafię go teraz ściągnąć, ale od 2 lat borykam się z nadwrażliwością na żołędziu. Polewam wodą na przemian gorącą z zimną codziennie, ściągam, chodzę z odkrytym, ale przez ten cały czas bez zmian. Uniemożliwia mi to stosunek i utrudnia masturbację, gdyż już teraz staram się to robić poprawnie. Co mogę zrobić, aby zwalczyć tą nadwrażliwość? Proszę o pomoc. Czy z czymś takim mogę iść do urologa ?
 

jarek89

Moderator
Jeżeli w ciągu dwóch lat systematycznych prób przyzwyczajenia żołędzi do bodźców nie zmniejszył się dyskomfort, to bez wątpienia powinieneś skonsultować to z urologiem. Stosowanie specjalnych maści pomoże rozwiązać ten problem.
 

Podobne tematy

Do góry