• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość żołędzi

xccx

New member
Witam, jestem ponad 5 tygodni po obrzezaniu całkowitym + wędzidełko i 2 tygodnie po ściągnięciu szwów. Ciągle zmagam się z dosyć duża nadwrażliwością żołędzi, która utrudnia wszelkie aktywności seksualne. Zapytałem lekarza czy zapisze mi jakąś maść lub coś takiego, co zmniejszy nadwrażliwość. Zalecił mi spray Bravera Control, z tego co czytałem jest to spray dla osób zmagających się z przedwczesnym wytryskiem, ponieważ lekko znieczula żołądź. Myślicie czy to faktycznie pomoże z nadwrażliwością, czy jedynie chwilowo zmniejszy odczucia? Chętnie poczytam wasze doświadczenia z nadwrażliwością.
 

olekf646

Active member
Nie psikaj żadnym gównem które ci jakiś pajac przepisał,kwestia czasu aż ci przejdzie,ja 6 miesięcy po i dopiero ostatnio mi jakaś ostatnia nadwrażliwość zniknęła,dotykaj go,nos luźne majtki żeby sie przyzwyczajał i przejdzie,a ty jestes 5 tygodni po i chcesz żeby był jak nówka??? Zejdź na ziemię i daj temu czas,5 tygodni to ja jeszcze chodzić nie umiałem całkiem luzno
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry