• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość, stapler

bonzay1

New member
Cześć,


Jestem 5 dzień po obrzezaniu całkowitym za pomocą staplera u Doktora Leszka Michalskiego w Krakowie. Mam przepotężną nadwrazliwość, bo to była stulejka wrodzona. Pytanie brzmi czy jak penis jest wewnątrz opatrunku w którym mogę jakkolwiek funkcjonować to czy uodparnia się powoli na dotyk czy jednak walczyć aby te opatrunki opuścić szybciej niż 14 dni(taki okres sobie założyłem). Pozdrawiam
 

Mateusz1999

Active member
Ja opatrunki po staplerze odpuściłem po 5-6 tygodniach. Stulejka wrodzona przez 23 lata. Na to nie ma reguły, jednym przechodzi po tygodniu, innym po kilku miesiącach. Odkładałem opatrunki po troszku, najpierw bez chodziłem tylko po domu wieczorami po pracy, potem zacząłem spać bez opatrunków, na końcu blisko 6 tygodnia odważyłem sie bez opatrunku pójść do pracy i było całkiem ok. Dzis mija właśnie 8 tygodni od zabiegu, ale dalej wszelkie szuranie czuje, czyli ocieranie ręcznikiem czy luźniejsza bielizna. Niestety ulubione większe bokserki musiałem odłożyć i dalej musze chodzić w przylegającej.
 

Dzony99

Member
Ja po staplerze u Michalskiego dostałem zalecenie nosić przez pierwszy tydzień uciskowe, pozniej sama gaza dopóki nie wypadną wszystkie zszywki.
 

bonzay1

New member
Jak sama gaza. W sensie nie używać już bandażu elastycznego ? i gaze przylepić taśmą? Nie wiem po prostu jak utrzymać samą gazę i jestem ciekaw, bo nadwrażliwości już nie mam poza bólem w miejscu blizny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dzony99

Member
No ja po tygodniu odpuscilem bandaze elastyczne calkowicie i nosilem go w ciasnych gaciach do góry, ale nic nie puchło to odpuscilem z tym noszeniem do góry. Gaze po prostu przyklejalem na dole zeby sie nie ruszala i tak już noszę cały czas i jest ok.
 

bonzay1

New member
A nie masz problemu z bólem w okolicy wędzidełka? Czasami jak wykonam jakiś gwałtowniejszy ruch to mam ból, dużo inny niż nadwrażliwość.
 

Dzony99

Member
Na początku może czułem jakieś rwanie podczas wzwodu, ale z czasem to ustępowało i teraz praktycznie nie czuje nic, musi się trochę przezwyczaić do nowych warunków
 

Mateusz1999

Active member
A nie masz problemu z bólem w okolicy wędzidełka? Czasami jak wykonam jakiś gwałtowniejszy ruch to mam ból, dużo inny niż nadwrażliwość.
ja coś takiego miałem jak odstawiałem opatrunki, jak mały smyrał o jajka. Taki całkiem inny ból niż nadwrażliwość, właśnie coś bardziej podobne do bólu niż do nadmiernej wrażliwości, ale po czasie ustąpiło.
 

bonzay1

New member
W poniedziałek mija 4 tyg, faktycznie mogę dotknąć żołądź etc. problem pojawia się, gdy o niego przetrę ręką bądź czymkolwiek innym, to normalne? Kiedy to minie?
 

toastt

Well-known member
@marcin234 jeśli pytasz mnie, to po prostu chciałem się dowidzieć jaka jest cena. Uważam, że niepodawanie aktualnej ceny obrzezania staplerem na znanymlekarzu to swego rodzaju nieuczciwość, bo potencjalny klient nie ma możliwości szybkiego porównania cen. To powinna być gra w otwarte karty, a nie cena "pisz priv" jak na Facebooku.
 

marcin234

Member
Nie znam się, ale z tego co na szybko zauważyłem lekarze na portalu znanylekarz pracują w różnych przychodniach, więc pewnie cena zależy również od przychodni. W każdym razie ja miałem zabieg obrzezania staplerem u dr. Michalskiego w jednej z przychodni w Krakowie i na stronie była podana informacja o cenie - 2100zł. Zanim trafiłem na dr. Michalskiego przeglądałem oferty różnych klinik i cena zabiegu była w każdym przypadku podana.
W Krakowie taka średnia cena za zabieg w technice klasycznej to ok. 1500zl +- 200zl. Dlatego uważam, że zdecydowanie warto dopłacić te kilkaset złotych za zabieg staplerem. Biorąc pod uwagę bardzo krótki czas zabiegu i wiele innych pozytywnych aspektów zdecydowanie warto dopłacić nawet drugie tyle, dlatego nie ma sensu się zastanawiać nad techniką. Inaczej jest, gdy interesuje Cię jakiś konkretny typ cięcia, bo staplerem niestety wyboru nie masz i lekarz nie ma wpływu na końcowy efekt, bo wszystko zależy od staplera (przynajmniej z tego co czytałem).
Planując budżet na zabieg dolicz sobie koszty opatrunków - ja w pierwszy dzień zapłaciłem ponad 100zl za potrzebne wyposażenie, a i tak ciągle coś dokupuje.
Będziesz potrzebował kompresów gazowych, bandaży elastycznych samoprzylepnych, taśmy klejącej + specjalny spray i maść.
Ja przez niewiedzę wszystko kupuje w lokalnych aptekach, ale gdybym wiedział wcześniej to pewnie zamówilbym sobie zapas wszystkiego na miesiąc na Internecie i zaoszczędziłbym trochę kasy. Zdecydowanie najdroższe są te bandaże elastyczne.
 

marcin234

Member
Do tego jeszcze dolicz badania krwi ok.100zl, więc całość wychodzi ok.2500-3000zł za zabieg+ rekonwalescencja w zależności od ceny zabiegu. 2500zl to cena przy założeniu kosztów zabiegu na poziomie 2100zł
 

dandoo

Active member
jeżeli pytacie ja płaciłem 2800 obrzezanie staplerem i miałem przedłużane wędzidełko, powiedziałbym, że yo cena rynkowa ;)
 

bonzay1

New member
Odnośnie tematu, minęło już ok. 40 dni od zabiegu. Niestety nadwrażliwość dalej jest nie do zniesienia, zmuszam się do chodzenia bez opatrunku w domu, do pracy dalej go zakładam. Ktoś ma jakieś protipy odnośnie radzenia sobie z tym?
 

marcin234

Member
Może spróbuj pocierać żołędzią o majtki i po jakimś czasie się przyzwyczaisz. Po jakim czasie od zabiegu zacząłeś się masturbować/ uprawiać seks?
 

wowerpower

New member
Tak sobie czytam o tych waszych kosztach opatrunkowe itp. Ja miałem octenisept, jakiś antybiotyk i masc bepanten. A mój skomplikowany opatrunek, który zalecił mi lekarz to penis na około 4 razy w papier toaletowy, do góry i w majtki :) ale ja akurat miałem całkiem dobre cięcie, bardzo mało krwi i praktycznie zero bólu.
 

Podobne tematy

Do góry