• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiac po zabiegu obrzezania czesciowego

Unski

New member
Hej,
Chcialem sie podzielic swoimi doswiadczeniami i poprosic o opinie/rade/sugestie gdyz jestem troche zalamany.
Operacja via Medicover/szpital Scanmed, za darmoszke, u dr. n. med. Stracha, Kraków... Doktor nie operowal wogole terminami jak High/Low/Loose/Tight. Zabieg robilem ze wzgledu na powracajaca stulejke (nie mialem jej nonstop) i czeste mikro pekniecia napletka.
Rana goila sie jak na psie, nic nie bolalo, zadnej mastki/ropy/wydzieliny, leciutkie krwawienie z wedzidelka do 3 dnia po...perfecto. Po 30 dniach sam sobie sciagnalem szwy bo nie byly one rozpuszczalne, mimo, ze mialy byc......
Dzisiaj jest 33 dzien po zabiegu, po prawej stronie mam wrazenie, ze zostawiono mi za duzo napletka wew (??) i robi sie oponka(??).
W spoczynku wszystko niby wporzadku gdy mam napletek zalozony troszke na zoladz. Gdy penis jest w spoczynku odkryty, wtedy robi sie oponka pod zoledzia.
W mocnym wzwodzie wszystko pozostaje pod zoledzia i nie chce isc nizej...moge to robic troche na sile ale raczej jest ciezko.
W srednim wzwodzie moge bez wiekszego problemu naciagnac skore ponizej poziomu zoledzi.
Mam wrazenie ze blizna jest bardzo ciasna i nie pozwala przemieszczac sie skorze z latwoscia po penisie...czy to sie zmieni?
Ide w czwartek prywatnie do dr Drabiny na kontrole/opinie..w chwili obecnej jestem przerazony, ze bede musial poprawiac ze wzgledu na nadmiar skory po prawej stronie penisa oraz nieruchoma/mocno zwezona skore pod zoledzia we wzwodzie.


- wzwod, nie wiem jak nazwac to pod zoledzia
- lekki wzwod, nadmiar skory ?
- lekki wzwod, srednio silny naciag skory - nadmiar po prawej?
- lekki wzwod, srednio silny naciag skory - idealnie po lewej?
- spoczynek - zgrubienie przy wedzidelku + nadmiar skory? :(
https://i.imgur.com/Xl3mkz5.jpg - spoczynek + mocny naciag - masakra po prawej :(
https://i.imgur.com/7Y11MI1.jpg - spoczynek + mocny naciag - idealnie po lewej? :(


Panowie (i Panie jesli jakies tu sa;))...czy ten stan sie zmieni? Czy ten nadmiar skory po prawej sie rozejdzie, czy blizna pusci i nie bedzie tworzyc mocnego pierscienia, czy ten stan we wzwodzie pod zoledzia sie rozejdzie? :(
Dzieki!
 

mati12

Well-known member
No w sumie jest tak jak piszesz a przynajmniej tak wyglada na zdjęciach możliwe że się wchłonie ale jeżeli robi się tak przez nadmiar skóry,która została wycieta nierówno,to raczej tak zostanie dr. Drabina ma opinie dobrego specjalisty więc pewnie za 2 dni się dowiesz daj wtedy znać
 

Podobne tematy

Do góry