• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam 14 lat i mam problemy z naciąganiem penisa podczas erekcji

Rumcajs

New member
Witam mam do was pytanie ponieważ podejrzewam stulejke niepełną i chciałbym się dopytac czy dobrze mi sie wydaje i czy konieczna będzie wizyta u lekarza gdy mój penis nie stoji mi to moge go bez problemu naciągnąć czasem niestety pęknie minskóeka ale odkarze to miejsce i czekam as się zagoji lecz wracając do tematu gdy mam erekcje moge naciągnąć penisa do połowy a dalej skora jest zaciśnięta nie daje rady do końca naciągnąć napletka . Ps czy mój penis w wieku14 lat jest okej mam 11 cm podczas erekcji Z góry dziękuje za odpowiedz
 

Rumcajs

New member
Witam mam do was pytanie ponieważ podejrzewam stulejke niepełną i chciałbym się dopytac czy dobrze mi sie wydaje i czy konieczna będzie wizyta u lekarza gdy mój penis nie stoji mi to moge go bez problemu naciągnąć czasem niestety pęknie minskóeka ale odkarze to miejsce i czekam as się zagoji lecz wracając do tematu gdy mam erekcje Nie moge naciągnąć penisa do połowy a dalej skora jest zaciśnięta nie daje rady do końca naciągnąć napletka . Ps czy mój penis w wieku14 lat jest okej mam 11 cm podczas erekcji Z góry dziękuje za odpowiedz
 

mati12

Well-known member
Porozmawiaj z matka lub ojcem umowia cie do lekarza który stwierdzi co i jak nawet jak napisze,ktos tutaj ze masz stulejke to i tak bez zgody rodzica nic nie zrobisz samemu możesz również wpisac w google stulejka niepełna obrazy i porównać mniej wiecej
 

Podobne tematy

Do góry