• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

kosmos

New member
Pany już wcześniej dupę zawracałem na forum , więc tak za dwa tyg równo jestem w Polsce , konkret to w pomorskim , będę 2 tyg na teraz to pozarlem cały antybiotyk duomox 1g i na czas brania antybiotyku było git ale coś tam jeszcze swędzi znowu (, nawracająca infekcja , ) i teraz pytanie do was , namiary na specjalistę dobrego w pomorskim najlepiej trójmiasto ANDROLOG , UROLOG CZY DERMATOLOG CZY NAWET WENEROLOG żebym zdarzył się jeszcze umówić na wizytę , w poniedziałek zapiepszam do laboratorium zrobić w badania krwi ,z glukoza + mocz i posiew moczu i jeszcze swigam do lekarza w celu pobrania wymazów z spod napletka i z prostaty i potrzebuję jakiegoś lekarza dobrego który na podstawie tych wyników określi co mi jest , tylko nie znowu taki co mi tylko duomox przepisze lub sugumentin i i tak to chilerstwo wróci za 2-3 miesiące ,
Dodam tylko że już próbowałem się kontaktować mailowo z doktor Chomicz ale jej asystentki coś na maila nie odpisują ,bo jestem w stanie dać sie obrzezać w stylu high i loose ale tylko jeżeli dostanę konkretne odpowiedzi dlaczego mam tę nawracające infekcje a nie tylko "No może coś to da ale pewności nie ma "
Także pany czekam na namiary na konkretnych specjalistów najlepiej na trójmiasto i malę trójmiasto ale rozważę wszystkich , dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AGv

Active member
•LH

FSH

• Morfologia pełna

• Estradiol

• Prolaktyna

• Testosteron całkowity

• Alat

• Aspat

• ALP

• Bilirubina całkowita

• GGTP

• Cholesterol całkowity

• HDL

• LDL

• Triglicerydy

• Kreatynina

• Kwas moczowy

• Sód

• Potas

• Magnez

• Glukoza

• Insulina

• TSH

• FT3

• FT4

• Albumina

• SHBG

• PSA całkowity

• Witamina D

• Progesteron

• Witamina B12

• Kwas foliowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry