• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Laserowe wygładzenie blizny Dr Chomicz

marcel1234

New member
Siema czy miał ktoś laserowe poprawienie blizny ( tak aby była płaska i estetyczna ) u Pani Dr Agnieszki Chomicz? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny jakby sie odezwal tu lub na priv z opinią czy Pani doktor poprawiła blizne.
Drugie pytanie: czy ktoś miał zabieg (jakikolwiek) u dr chomicz i może powiedzieć jak to wyglada ze znieczuleniem? Ktoś tu pisał na forum, ze Pani Doktor jakiś czas przed zabiegiem daje maść znieczulającą która trzeba sobie wetrzeć i przez to nie czuć wbijania znieczulenia. Czy jest to prawda, czy ktoś puścił farmazona? Pytam, dlatego ze podczas obrzezania (które teraz chciałbym poprawić) akurat zapamiętałem nieprzyjemnie to znieczulenie (nikt mi nic nie dawał do smarowania przed).

pozdro i z góry dzieki za odp
 

morgan66

Active member
Tak, nanosi się maść znieczulającą i trzyma pare minut - ale nie oczekuj cudów - coś tam może daje ale wbijanie znieczulenia i tak dalej jest nieprzyjemne. pzdr
 

Danzig

Member
Ja ze względów na efekty uboczne nie przyjąłem tej maści - elma.
Więc byłem znieczulany na żywca. Szczerze …. Zakwasy po siłowni bardziej bolą niż znieczulenie.
Pani doktor wiedząc że podaje znieczulenie na żywo robi to baaaardzo powoli i delikatnie.
Nie ma czego bać.
 

marcel1234

New member
Oki dzieki za odp.
Mam również pytanko. Ty robiłeś u niej poprawkę.. skoro miałeś 1 zabieg to znaczy ze wszystkie badania krwi musiałeś przejść pozytywnieprzed pierwszym zabiegiem. W związku z tym, można było podejść do poprawki bez robienia badań do dr chomicz?
 

Podobne tematy

Do góry