• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ku wsparciu

Kartuz

New member
Mam 35 lat i stulejkę oraz krótkie wędzidełko miałem odkąd pamiętam. Jako dzieciak wiem, że kazano smarować mi napletek czymś i naciągać podczas kąpieli.

Chłopaki kilka tygodni temu powiedziałem dość, idę z tym. Żołądź podczas spoczynku mogłem od zawsze odsłonić, ale podczas wzwodu mega uciskał miejsce pod żołędziem, tak że prawie był siny a wędzidełko mega krótkie jeszcze to dobijało. Byłem prywatnie u lekarza, który powiedział wprost usunięcie wędzidełka i plastyka napletka. Kiedy? Za tydzień. Kazał zrobić odpowiednie badania i wymazy z członka.

Byłem u doktora, bardzo fajnego. Konkretny opisał i rozrysował co i jak (trochę też gaduła ale to dobrze). Sam zabieg laserowo i tradycyjnie. Nawet znieczulenie było znośne a reszta to tak jak u większości, był obrzęk, zasady higieny, poranne wzwodu, itd.

Dlaczego to pisze, abyście nie popełniali tego błędu co ja, gdy widzisz że masz stulejkę, krótkie wędzidełko czy wg ciebie nie jest tak jak powinno być, idź i się zbadaj.

Teraz widzę że ten problem trzeba było rozwiązać gdy skończyło się 18 lat albo nawet wcześniej a nie męczyć siebie i innych.

Trzymajcie się i ta strona odkryta przez mnie nie dawno dała i daje mi bardzo wiele.
 

Kartuz

New member
Jak tak mówiłem przez wiele lat, i co... Teraz żałuję. W poniedziałek mija 21 dni od plastyki napletka i usunięcia wędzidełka. Wszystko goi się lux. Nie ma co rozmyślać. Szukaj lekarza, zapisz się i koniec gadania. Chłopaki idziesz do lekarza, dla niego to jest praca oglądanie jaj i ich dotykanie. Ja też miałem blokady jak to powiedzieć, ale powiedziałem dość. Powiem prosto z mostu lekarzowi. Pani doktorze wg mnie mam stulejkę, to i tu jest problem. Przy wzwodzie mocno napletek opina żołędzia. Da się ściągnąć ale z trudem. Lekarz przeprowadził mini wywiad i powiedział: proszę ściągnąć spodnie i się położyć. Po dotykał, pobadał i powiedział co i jak jest. Zrobić komplet badań i za 2 tygodnie zabieg. Kazał zrobić zdjęcie podczas wzwodu i przynieść na zabieg z badaniami

Powiem tylko tyle, nie popełniaj mojego błędu, nie czekaj.
 
Do góry