• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wedzidelo

patry

New member
Hej Panowie. Mój mistrz 22 maja miał operacje podciecia wedzidelka. obecnie minelo juz 11 od zabiegu, wszystkie szwy odpadly a zostal juz tylko jeden w wedzidelku. problem jest taki ze dalej nie moge zalozyc prezerwatywy bo napletek dalej sam wraca tyle ze teraz zatrzymuje sie pod zoledziem tylko przy dotyku wraca do gory. i mam takie pytanie oni mi to zjebali czy to moze szew dalej ciagnie do gory? po operacji penis mi sie juz nie zalamuje do dolu oraz czuje coraz mniejszy dyskomfort tylko nie wiem co z tym napletem :/. nie chce zostawac na swoim miejscu tylko wraca do gory i tak jest i jak stoji i jak lezy. fajnie by bylo jakby ktos po operacji sie tez wypowiedzial ze jemu tez wracal bo teoche mnie to nie pokoi.

Pozdro ziomy
 

Agam

Member
Myślę, ze robienie czegokolwiek 11 dni po zabiegu jest nieodpowiedzialne i prowadzi do powikłań. Daj mu jeszcze przynajmniej tydzień, żeby wszystko się dobrze zrosło. To, że jakieś szwy wypadły nie znaczy że rana jest zagojona
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Z jakiej niby racji napletek miałby zostawać rozciągnięty na trzonie? Normalne że się cofnie. Wraca do pozycji w której skóra nie jest napięta. Żaden szew nie ma na to żadnego wpływu. Chcesz żeby nic się nie przesuwało- pelne obrzezanie.
 

Podobne tematy

Do góry