• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krople do oczu - jakie?

Mdens

New member
ja siedzę długo przed kompem i używam jakiś kropel ze świetlikiem. Chyba są z apteki ale nie wiem bo mi dziewczyna kupiła :p
 

KacperWW

SPAMER
Przyczyną może być wada wzroku. Może potrzebne będą okulary albo soczewki. Moim zdaniem jeśli ktoś jest aktywny fizycznie i chciałby poczuć trochę większą swobodę ruchu to na pewno soczewki będą o wiele lepszym rozwiązaniem niż okulary. Sam noszę na co dzień soczewki acuvue oasys i jestem z nich bardzo zadowolony. Są bardzo wygodne a oko wcale się w nich nie wysusza! Moim zdaniem godne polecenia dla każdego.
 

neverland

New member
Wiecie, że na dłuższą metę stosowanie takich kropli nie przynosi żadnych efektów? Problem będzie się pogłębiać. Ja bym poszła do okulisty i zbadała swój wzrok. Tyle i aż tyle, żeby przekonać się czy wszystko z oczami jest ok.
Klinika Libermedic w Warszawie to jeden z najlepszych ośrodków diagnostycznych w kraju. Leczą, wykonują zabiegi, operacje, lekarze doświadczeni, utytułowani i zaangażowani w swoją pracę.
 

toastt

Well-known member
Wiecie, że na dłuższą metę stosowanie takich kropli nie przynosi żadnych efektów? Problem będzie się pogłębiać. Ja bym poszła do okulisty i zbadała swój wzrok. Tyle i aż tyle, żeby przekonać się czy wszystko z oczami jest ok.
Klinika Libermedic w Warszawie to jeden z najlepszych ośrodków diagnostycznych w kraju. Leczą, wykonują zabiegi, operacje, lekarze doświadczeni, utytułowani i zaangażowani w swoją pracę.
Te wasze reklamy dają skutek odwrotny od zamierzonego. Co do pierwszego zdania to jest to bujda na resorach. Mam zdiagnozowany zespół suchego oka i skorygowaną wadę wzroku. Odstawienie kropli na czas dłuższy niż jeden dzień powoduje brak możliwości normalnego funkcjonowania.
 

Podobne tematy

Do góry