• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kliniki zapalenia prostaty, kliniki dla mężczyzn ktoś z was był?

Perpetek

New member
Hb clinic mgr Basista. Nie wyleczyl mnie ale ściągnął klapki z oczu. Gdy do niego jechałem myślałem, że to jakieś totalne szamanstwo, zwłaszcza że miałem tez wieloletnie problemy z kręgosłupem i fizjoteraputeuci już się popisywali u mnie beznadziejnymi działaniami. Pamiętam jakim szokiem dla mnie okazało sie jego badanie per rectum. Myslalem ze standardowo dotyka prostaty a ja w reakcji wrzeszcze z bólu. Tymczasem naprawde sumiennie (chociaz wtedy ból mialem ciągły 8/10) zademonstrował że im bliżej dotyka prostaty, tym mniejszy jest mój ból, a jego źródło leży głównie w mięśniach. Stwierdził również bardzo pewny siebie że nie mam żadnych trwałych problemów z kręgosłupem, i jest to też odnoga problemów z miesniami miednicy. Oprocz dalszej fizjoterapii poradził bym poszedl do psychiatry widząc że nie bardzo dalej wierzę w to co mówi i to było w koncu przełomem.

Niestety samo leczenie przez dotyk, tzn rozluznianie mięśni w ten sposób ma raczej mała skuteczność. Mnie bardziej draznilo, niż rozluźniało, ale wiem też że są ludzie którym to pomogło.
 

wojcur

Member
Hb clinic mgr Basista. Nie wyleczyl mnie ale ściągnął klapki z oczu. Gdy do niego jechałem myślałem, że to jakieś totalne szamanstwo, zwłaszcza że miałem tez wieloletnie problemy z kręgosłupem i fizjoteraputeuci już się popisywali u mnie beznadziejnymi działaniami. Pamiętam jakim szokiem dla mnie okazało sie jego badanie per rectum. Myslalem ze standardowo dotyka prostaty a ja w reakcji wrzeszcze z bólu. Tymczasem naprawde sumiennie (chociaz wtedy ból mialem ciągły 8/10) zademonstrował że im bliżej dotyka prostaty, tym mniejszy jest mój ból, a jego źródło leży głównie w mięśniach. Stwierdził również bardzo pewny siebie że nie mam żadnych trwałych problemów z kręgosłupem, i jest to też odnoga problemów z miesniami miednicy. Oprocz dalszej fizjoterapii poradził bym poszedl do psychiatry widząc że nie bardzo dalej wierzę w to co mówi i to było w koncu przełomem.

Niestety samo leczenie przez dotyk, tzn rozluznianie mięśni w ten sposób ma raczej mała skuteczność. Mnie bardziej draznilo, niż rozluźniało, ale wiem też że są ludzie którym to pomogło.

A psychoterapia CI pomogła też?
 

Wojt77

Member
Hb clinic mgr Basista. Nie wyleczyl mnie ale ściągnął klapki z oczu. Gdy do niego jechałem myślałem, że to jakieś totalne szamanstwo, zwłaszcza że miałem tez wieloletnie problemy z kręgosłupem i fizjoteraputeuci już się popisywali u mnie beznadziejnymi działaniami. Pamiętam jakim szokiem dla mnie okazało sie jego badanie per rectum. Myslalem ze standardowo dotyka prostaty a ja w reakcji wrzeszcze z bólu. Tymczasem naprawde sumiennie (chociaz wtedy ból mialem ciągły 8/10) zademonstrował że im bliżej dotyka prostaty, tym mniejszy jest mój ból, a jego źródło leży głównie w mięśniach. Stwierdził również bardzo pewny siebie że nie mam żadnych trwałych problemów z kręgosłupem, i jest to też odnoga problemów z miesniami miednicy. Oprocz dalszej fizjoterapii poradził bym poszedl do psychiatry widząc że nie bardzo dalej wierzę w to co mówi i to było w koncu przełomem.

Niestety samo leczenie przez dotyk, tzn rozluznianie mięśni w ten sposób ma raczej mała skuteczność. Mnie bardziej draznilo, niż rozluźniało, ale wiem też że są ludzie którym to pomogło.

Bo to jest tak. Trzeba dać coś od siebie przy takiej rehabilitacji jak robi Basista. Trzeba ćwiczyć choćby jogę. I to prawidłowo pod okiem instruktora. U mnie przyczyną były zmiany neurologiczne. Od m.in. masturbacji. Ciągle powtarzana pozycja powoduje zmiany w postawie. Np siedzisz na klopie i walisz. Cały czas masz przyduszone pośladki. Masz wygięte ledzwia. Luźny brzuch. Prosta droga po wielu latach do chorego kręgosłupa i spiętej miednicy. Wyobraź sobie że przez 5 lat codziennie podskakujesz na lewej nodze. Czy wtedy będziesz zdrowy? Czy będziesz miał jakieś zmiany w postawie? Będą. Na pewno. Stałe powtarzana czynność powoduje zmiany neurologiczne. Jakieś skrzywienia itd. Choćby w kręgosłupie. Wtedy są uciski na nerwy i mięśnie są spięte. Tak więc osoby którym pomogło relanium muszą ćwiczyć i się rehabilitowac. Nie tylko miednice ale całe ciało. Bo to są zmiany neurologiczne. Problemy neurologiczne.
 

Podobne tematy

Do góry