• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka informacji

MKD

Active member
Wita, umówiłem się na 2 października na wizytę u urologa. Generalnie umówiłem się przez internet gdzie opisałem cel wizyty.

Mam stulejkę całkowita, mocne zwężenie napletka. Słyszałem, że w takim przypadku obrzezanie całkowite spowoduje duży dyskomfort przez nawet miesiąc po zabiegu.

Jako, że żołądź penisa nie widział nigdy światła dziennego mnie również to czeka, plusem jest to, że mogę się normalnie masturbować więc żołądź jest pewnie trochę przystosowany do stymulacji. No chyba, że się mylę.

generalnie zależy mi na naprawieniu sprzętu przy jak najmniejszych problemach tj ból po zabiegowy, nadwrażliwość, dyskomfort. Zabieg będę miał w Bydgoszczy, mieszkam 80km od tego miasta. Po zabiegu będę mieć zarezerwowany hotel żeby wypocząć i na spokojnie przeleżeć te kilka dni. Do domu planuję wrócić 5 dnia po zabiegu. Jeśli zabieg przypadnie na poniedziałek to wrócę w sobotę.

Wystarczy to żeby wrócić do domu i nie wzbudzić podejrzeń domowników?
Jeszcze kilka ważnych pytań....
Jak to wygląda ze L4? Lekarze normalnie wypisują? na jakie okres? Prace mam fizyczną a wiem, że jakiś czas po zabiegu zwyczajnie nie można podejmować pracy o takim charakterze.
Jakieś leki przeciwbólowe? Maści? Lekarze to przepisują czy wszystko we własnych zakresie?
 

marcinek777

New member
Jeśli chodzi o nadwrażliwość, to miałem tez obrzezanie i wcześniej nie widział żołądź światła dziennego, ale nadwrażliwości już nie mam, a zabieg miałem 3 tygodnie temu. Najgorzej było po wizycie kontrolnej, kiedy lekarz zdjął opatrunek i powiedział no to może pan chodzić bez opatrunku. Myślałem, że nie dam rady wrócić do domu bo każdy krok bolał jak szalony, następnego dnia było trochę lepiej a potem to już praktycznie w ogóle i jest naprawdę okej.
Po 5 dniach jeszcze może być średnio ale powinieneś dać radę jeśli nie będziesz musiał się zbytnio nadwyrężać.
O L4 nic nie wiem
 

Podobne tematy

Do góry