• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jutro zabieg

hhhalekks

Member
Cześć chłopaki, pora na mnie :) Jutro będę miał robiony zabieg - Rzeszów, u dr Kuźniara. Wszystko już kupione na opatrunek. Jakieś rady od kogoś kto ma to za sobą ? Czytałem trochę forum widziałem, że niektórym się pojawia jakaś oponka itd no mam nadzieje, że u mnie nie będzie podobnych przebojów... Jeżeli bym nie musiał to na pewno nie podejmował bym takiego ryzyka ale na te chwile nie jestem sprawnym facetem i nie chcę, żeby tak dalej było bo od tego nie ucieknę tak czy siak..
 

freqxu

New member
Hejka,

no to brawo za decyzję, będziemy cierpieć razem w imię zdrowego i higienicznego prącia :p Niemniej jednak ciężko wróżyć z fusów, na razie nie przejmuj się forum, nie przejmuj się oponkami, bo to kwestia bardzo indywidualna. Nie stresuj się, bo wypocisz się jak ja, bądź tej dobrej myśli, że wszystko będzie okej. Po zabiegu możesz podrzucić info, fotki, czy co tam zechcesz, jeśli tylko pojawi się jakaś nieścisłość lub pytanie. Wszystkie najważniejsze informacje przekaże Ci lekarz, zresztą to chyba najlepszy sposób - słuchać się rad lekarza, który wykonywał zabieg.

Po takim zabiegu masz pewność, że nie pozwolisz swojemu dziecku nigdy na takie przeżycie, poza tym będziesz miał sprawnego kitajca, to ponoć bardzo podnosi samoocenę. Nie przejmujemy się, wyśpij się, zjedz sobie dobre śniadanko i wio na stół. Nie ma potrzeby martwić się czymś, czego nawet możesz nie mieć.
 

Podobne tematy

Do góry