• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak dojść do spermy

lolcioporcio123

New member
Mam taki problem, mam 13 lat nie mogę dojść do spermy, mianowicie wale konia nawet z 10min i nic nie ma. Jakby nie wiem trzeba jakoś cisnąć na siłe żeby wyszła czy poprostu sama wyjdzie (wiem że głupie pytanie i za to przepraszam)
 

Trolo

Well-known member
No to kolego wali sie do momentu aż bezie orgazm. Jezeli odczuwasz w pewnym momencie walenia taką nadchodzącą przyjemność, robi sie trochę ciepło, zaczyna sie szybciej oddychać, czasem wstrzymuje się oddech, potem takie pulsowanie w penisie i pod nim to właśnie jest orgazm. Odczuwasz takie coś?
Jezeli tak to może jeszcze za wcześnie na spermę u Ciebie no nie zacząłeś dojrzewania plciowego.
A jeżeli nie odczuwasz to jeszcze za krótko to robisz.
 

Zib33

Active member
Pytanie wcale nie jest głupie!
W twoim wieku bywają wciąż "suche orgazmy" i nie ma się co przejmować. Orgazm poznasz na pewno - to dość przyjemne, nagłe uczucie, którego nie da się powstrzymać. I zaraz po orgaźmie znika (oczywiście tymczasowo) ochota na dalszy seks czy masturbację. Kiedy raz poczujesz, nie pomylisz z niczym innym.
Możliwe, że u ciebie jeszcze na taki prawidłowy orgazm jest za wczesnie - to normalne.
Jeśli coś ci z penisa w czasie "walenia" popłynie, to nie zawsze będzie sperma, często (chociaż zwykle nie na początku dojrzewania) najpierw sączy się tzw. preejakulat, przejrzysty lepki płyn. Sperma jest gęstsza i mniej przejrzysta (biaława) i wypływa impulsowo (czasami wręcz tryska).
Na siłę nic nie ciśnij, bo sobie możesz krzywdę zrobić.

Jeśli masz więcej pytań, śmiało, pomożemy.
 

Podobne tematy

Do góry