• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

gdzie polecacie isc na obrzezanie calkowite w bialymstoku prywatnie?

kompleks17

New member
na znany lekarz brak terminów w białymstoku u Dr Chomicz , czy Dr Chomicz wykonuje obrzezanie na terenie białegostoku obecnie czy tylko w warszawie? ktoś coś wie może? stoje przed wyborem urologa w celu obrzezania i szczerze nie wiem jak sie za to zabrac, zależy mi na urologu z białegostoku, zastanawiam się jeszcze nad Dr Nazarkiewiczem lub dr Jakubem Rogowskim, ktoś ma jakieś informacje o tych lekarzach?
 

Mateusz1999

Active member
Nie widziałem żeby ktoś miał złe zdanie na jego temat, a nawet jeśli ktoś ma do zdecydowana większość ma dobre. Zdjęć na razie brak bo sprzęt jeszcze jest w opatrunku w którym wyszedłem od zabiegu.
 

Mateusz1999

Active member
Skoro tak to nie rozumiem po co założyłeś ten wątek jak nie interesuje Cie zdanie innych ludzi. Poleciłem Ci doktora a Ty mi piszesz takie rzeczy. W jaki sposób chcesz wyrobić swoje zdanie? Bo moim zdaniem to są 2 sposoby. Albo iść w ciemno na zabieg, albo właśnie słuchać innych a w tym momencie napisałeś że nie chcesz tego robić.
 

Mateusz1999

Active member
No tak poprawka, to nie Twój wątek. Ale skoro nie interesuje Cię zdanie innych to nie wiem po co szukasz opinii innych ludzi i sie o nią wypytujesz
 

Podobne tematy

Do góry