• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Garść informacji i porad od mężczyzny obrzezanego 12 lat temu, w wieku 25 lat, bez stulejki (powód obrzezania:za krótki,ciągle zsuwający się napletek)

Psc

New member
Wiem, że przed zabiegiem człowiek próbuje przeczytać wszystko, co związane z obrzezaniem, jednak często napotyka na masę rozbieżnych informacji. Kiedyś sam byłem w takiej sytuacji i chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy od kogoś będącego jakiś czas po zabiegu i nie było z tym łatwo. Dlatego może komuś pomogę...

Tutaj trochę się rozpisałem, więc można poczytać odnośnie historii mojego zabiegu i na co bym ewentualnie zwrócił uwagę, co poprawił:

Tutaj odpowiedź na kilka pytań, które chyba dość często się pojawiają przed zabiegiem:

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania - śmiało pytać, w miarę czasu postaram się odpowiedzieć :)
 

kaloryfer!

Active member
Z jednej strony napisałeś, że low & tight to opcja hardcorowa (z czym się zgadzam), a z drugiej że Ci za dużo skóry i pozostały napletek nic nie wnosi.

Please clarify.
 

Psc

New member
Z jednej strony napisałeś, że low & tight to opcja hardcorowa (z czym się zgadzam), a z drugiej że Ci za dużo skóry i pozostały napletek nic nie wnosi.

Please clarify.
Nie chodzi o to, że hardcorowa. Tight jest ok i jak najbardziej taką opcję bym wybrał, jakbym miał kłaść się pod nóż drugi raz - szacuję, że ok 2cm skóry więcej mogłoby zostać u mnie usunięte. Low jak dla mnie nie jest ok - wolę zostawić wewnętrzną część napletka, niż zewnętrzną.
 

Podobne tematy

Do góry