• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne coś na żołędziu

nomaneam123

New member
Hej mam problem z moim penisem ogólnie to miałem stulejkę ale udało się to rozćwiczyć ale problem jest taki że w jednym miejscu skóra bardzo dobrze schodzi ale w innym ta skora jest przyczepiona do żołedzia proszę o pomoc tu wstawiam zdjęcia jedno jest ujęcie wstanie spoczynku a drugie jak stoi :

 

amenek5

Active member
Moim zdaniem to jest sklejony napletek z żołędziem. Szczerze to nie wiem czy są na to jakieś domowe metody :/ Moze ktoś inny doradzi jakiś domowy sposób.
 

olekf646

Active member
Spróbuj odkleić,mocz w wodzie z mydłem i próbuj,włóż patyczek do czyszczenia uszu tam pomiędzy i może się odklei,a jak nie to urolog i tyle,powiedz potem czy dałeś radę i jak tam bo ciekawa sprawa,ogólnie źle to nie wygląda ,pokaż od strony wędzidełka jak to się uklada
 

nomaneam123

New member
Od strony wędzidełka jest normalnie tam nic nie jest sklejone

A czy nie rozerwa w ten sposób np. Jakiegoś nerwu czy jakiegoś kanaliku (sr nie znam się dla tego pytam.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

olekf646

Active member
Czytam i to chyba nie będzie łatwe samemu,tutaj chyba tylko zabieg,zapisz sie do urologa dobrego,Jacek drabina Kraków,polecam
 

nomaneam123

New member
Oki dzięki.

A wiesz może jak to się nazywa bo mówiłeś że czytasz a ja nie mam pojęcia o tym wogóle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Dziwne coś Inne 6
J Dziwne coś Inne 2
Z Dziwne coś Inne 4
R Dziwne coś na zołędziu, proszę o rade Inne 1
P Dziwne żółte coś na prąciu oraz przyklejona jedna strona prącia. Inne 7

Podobne tematy

Do góry