• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna czerwona krosta

Damiano33

New member
Witam

Jestem już miesiąc i 13 dni po zabiegu obrzezania całkowitego. Zauważyłem, że zrobiła mi się taka oto czerwona grudka. Nie boli i mogę jej dotykać. Wcześniej była trochę mniejsza. Co to może być?

 

nope

Well-known member
Idz do lekarza wykonującego zabieg w trybie natychmiastowym. Ciezko wywnioskowac co to jest. Kiedy ci sie to pojawiło?
 

Damiano33

New member
Idz do lekarza wykonującego zabieg w trybie natychmiastowym. Ciezko wywnioskowac co to jest. Kiedy ci sie to pojawiło?
Jeszcze dzisiaj umówię się na wizytę. Wydaje mi się, że miałem to już po zabiegu. Rzecz w tym, że z racji opuchlizny nie widziałem go bo nie mogłem odciągnąć skórki na tyle. Później kiedy już to było możliwe to sądziłem, że po prostu coś się goi jeszcze i trzeba zaczekać.
 

Damiano33

New member
Mega to dziwnie wyglada. Zdaj relacje co Ci lrkarz powie
Byłem dzisiaj na wizycie. Generalnie wykluczył coś rakowego. Przed zabiegiem tego nie miałem. Wygląda to trochę jak kawałek ukrwionej skórki takiej płaskiej. Dostałem Borasol i mam to przemywać 3x dziennie i za dwa tyg do kontroli znowu. Trochę się uspokoiłem bo już się martwiłem, że to nie wiadomo co jest.
 

Damiano33

New member
No to zobaczymy co zejdzie. Troche dziwne i rzadko cokolwiek podobnego widxialem na forum wgl
Miałem dać znać. Może ktoś coś podobnego będzie miał i też się będzie bał jak ja. Generalnie zeszło mi to, robiło się coraz mniejsze i mniejsze aż w końcu zamieniło się w taką białą skórkę, którą starłem palcem. Nic w tym miejscu już nie mam. Przy okazji polecam doktora Mateusza Dzięgałę z Wrocławia. Zadowolony jestem z jego pracy.
 

Podobne tematy

Do góry