• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Krzysztof Ratajczyk- Wrocław

cichy13

Active member
Witam wszystkich, jest ktoś kto miał obrzezanie u dr Ratajczyka we Wrocławiu? Na pewno wiem, że Denis 98 i wszyscy wychwalają jego robotę pod wątkiem Denisa, szkoda że usunął zdjęcia ale został filmik i rzeczywiście wygląda fajnie. Jak ktoś miał u niego to piszcie proszę bo sam będę miał u niego (napiszę relacje po). Może to komuś w przyszłości pomoże. 🤟😄
 

Humanista

Active member
Nie jestes sam, tez mam u niego umowione na 8 wrzesnia. Zrobil na mnie dobre wrazenie podczas wizyty kontrolnej, no ale zobaczymy, jak to bedzie
 

aaaMarcin

New member
Witam wszystkich, jest ktoś kto miał obrzezanie u dr Ratajczyka we Wrocławiu? Na pewno wiem, że Denis 98 i wszyscy wychwalają jego robotę pod wątkiem Denisa, szkoda że usunął zdjęcia ale został filmik i rzeczywiście wygląda fajnie. Jak ktoś miał u niego to piszcie proszę bo sam będę miał u niego (napiszę relacje po). Może to komuś w przyszłości pomoże. 🤟😄
ja mialem operacje skrzywienia pracia sposobem nesbita ten lekarz jest mistrzem i cala zaloga 11/10 polecam klinika jest mega
 

Podobne tematy

Do góry