• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Drabina obrzezanie całkowite ,dzień po

bhgmiop

Active member
cześć ,ocenicie czy wszystko OK ?

od strony wedzidełka jeszcze

dziś sie zrobiłą opuchlizna od strony wędzidełka,czy to normalne

teraz jeszcze troszke napuchło od strony wędzidełka,tam gdzie wczesniej zaraz po zabiegu był krwiak lekko napuchnięty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krystiankendroj

Active member
To świeże jest więc będzie zapuchnięte i będą krwiaki poczekaj z tydzień dwa i będzie się poprawiać jak będzie higienicznie i trzymany na rusztowaniu do góry
 

bhgmiop

Active member
dzięki za odpowiedz,bo właśnie go trzymałem na dole,bo nago jestem ciągle,ale od dziś już podkładam pod niego koszulke zwiniętą tak żeby był w gorze i jest lepiej,do tego przykładam kompres zimny
 

Krystiankendroj

Active member
Do góry znaczy żebyś podklejal go sobie do brzucha , tak że jak się nachylisz i spojrzysz w dół to cewka moczową będzie patrzeć ci w oczy
Przykleić do brzucha tasiemkami z apteki i opatrunek
 

bhgmiop

Active member
trzymam na podstawce zrobionej z koszulki i bandaża,też jest w gorze elegancko,ale nie uwiera nic,teraz się zatrzymała ta opuchlizna ,nie powiększa się
 

bhgmiop

Active member

bhgmiop

Active member
chyba 3 albo 4 dnia mocno napuchło aż węzły chłonne mnie bolały,dalej pobolewają lekko,węzły chłonne przy jądrach,zacząłem je rozmasowywać i to też pomogło na tą opuchlizne,pomogłem węzłom chłonnym zwalczyć ten stan i teraz dużo lepiej jest,oponka ,ten napletek wewnętrzny opadł,jedynie jest duża opuchlizna na samym trzonie,przez podawanie znieczulenia,tez delikatnie masowałem,ale tylko tam niżej żeby nie naruszac szycia i delikatnie z wyczuciem
 

bhgmiop

Active member
Ostatnia edycja:

bhgmiop

Active member
mam pytanie,bo lekarz mowil ze juz nie musze go trzymac w gorze,bo to mała opuchlizna,a wy co o tym sądzicie? trzymać go aż zejdzie czy nie?
 

dandoo

Active member
Masz 2 opcje albo nie trzymać ku górze i jeżeli będzie bardziej puchnąć to wróć do trzymania ku gorze ale ja bym trzymał dalej bo jeszcze masz opuchniętego ja ku gorze trzymałem z 2,5 tygodnia ale opuchliznę miałem mniejszą
 

bhgmiop

Active member
nie puchnie już w ogole,nawet jak trzymam na dole,ale teraz sprobuje go trzymac w gorze dalej i zobaczymy,dzieki za odpowiedz
 

Podobne tematy

Do góry