• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka lub krótkie wędzidełko?

malyslaby

New member
Czy widać tu znamiona stulejki lub krótkiego wędzidełka? po intensywnej masturbacji skóra napletka często zaczerwienia się troszkę puchnie, jaki dziecko miałem stulejkę, od 16 roku życia skórka ściągała się ale ponad rok temu doszło do incydentu gdzie lekko rozerwał się napletek i zrobiła cieniutka blizna, zwezylo się ujscie napletka lekko ale o dziwo nadal mogę ściągać skórę jak na zdjęciach czyli do końca, ale tak jakby lekko krzywo się ściąga, kiedyś odczuwałem dyskomfort delikatny przy masturbacji, teraz nie czuję go w ogóle i nie wiem czy się przyzwyczaiłem czy napletek się rozciągnął, właściwie to gdy sam się masturbowałem to robiłem to pewnie tak że nie sprawiało to dyskomfortu, gdy kobieta mnie masturbowała odczuwałem dyskomfort w momencie ściągania i naciągania napletka, oral wszystko bez problemu a w pochwie nie zdarzyło mi się być, czy widać tu coś co mogłoby przeszkadzać przez stosunku jeśli się kiedyś wydarzy?
tu fota z naciągnięta skóra w dół (po prawej stronie tak jakby skóra ściąga się niżej)

Tu bez naciągu


Tu wędzidełko ściągnięte w dół



tu bez naciągania


Czy częściowa stulejka/krótkie wędzidełko mogli wpływac na rozwój penisa? W mym wypadku mały rozmiar
 

Dawid88

Active member
Zsuwasz napletek w wzwodzie, więc nic tu nie spełnia definicji stulejki, natomiast wędzidełko na ostatnim zdjęciu podpisanym bez naciągania wygląda na naciągnięte.
 

malyslaby

New member
może nieświadomie podczas trzymania ściągnąłem w dół, wydaje mi się że podczas ściągania napletka skóra dość mocno rozciąga się lekko przekraczając granice swobodnego rozciągnięcia bez dyskomfortu, dyskomfort jest niewielki ale gdy kobieta intensywnie machała skórą to to jednak przeszkadzało mi to, obawiam się że podczas ruchów w pochwie też może dochodzić do tego uczucia
 

Matador

Member
Według mnie wszystko wygląda OK. Jeśli kobieta nie ma większego doświadczenia czy "wyczucia", to normalne, że czułeś pewien dyskomfort. Każdy potrzebuje praktyki ;)
Rozmiar zaś to chyba średnia europejska.
 

malyslaby

New member
Według mnie wszystko wygląda OK. Jeśli kobieta nie ma większego doświadczenia czy "wyczucia", to normalne, że czułeś pewien dyskomfort. Każdy potrzebuje praktyki ;)
Rozmiar zaś to chyba średnia europejska.
wydaje mi się wędzidełko jest ciut przykrótkie bo dyskomfort występujący (jest to sekundowy lekki ból)jest przy ściąganiu napleta w dół, mi to nie przeszkadza ale zastanawiam się jakby to było podczas penetracji
 

witalis

New member
Ja bym zwróciłem bardziej uwagi na podstawe główki penisa bo wokół skóra jest lub przesuszona (1 foto) lub jakiś grzyb i to może sprawiać dyskomfort. Trzeba zużyć jakiś łagodzące kremy (clotrimazolum bez recepty) a jak nie pomoże to do dermatologa .
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem nie masz żadnych problemów z penisem. Intensywna masturbacja może powodować różne dolegliwości.
Naciąganie napletka może powodować dyskomfort podczas pierwszego naciągnięcia, ale podczas seksu nie powinno być dyskomfortu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry