• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to oponka??!!

Kaklak

New member
To zdjęcie z wczoraj, a te są z dzisiaj rano, nic nie boli nic nie puchnie, nie mniej jednak doktor kazał chodzić z cały czas odsłoniętym żołędziem, nawet jakbym chciał naciągnąć sam to od strony wędzidełka ta rana jeszcze jest świeża i boli i ciągnie więc nie próbuję nie wiem czy to dobrze
 

Soet

Member
To zdjęcie z wczoraj, a te są z dzisiaj rano, nic nie boli nic nie puchnie, nie mniej jednak doktor kazał chodzić z cały czas odsłoniętym żołędziem, nawet jakbym chciał naciągnąć sam to od strony wędzidełka ta rana jeszcze jest świeża i boli i ciągnie więc nie próbuję nie wiem czy to dobrze
Zdjęcia się nie ładują
 

Soet

Member
Niestety ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Ale nie martw się, pewnie jeszcze dzisiaj ktoś Ci na nie odpowie.
Co ja mogę na ten temat powiedzieć, to wydaje mi się, że akurat twój sprzęt wygląda bardzo dobrze jak na tak krótki czas po zabiegu.
 

Kaklak

New member
Opuchlizny nie ma żadnej prawie i goi się rzeczywiście dobrze więc mam nadzieję że ktoś pomoże i okaże się że to tylko wywinięty napletek...
 

Podobne tematy

Do góry