• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to krótkie wędzidełko?

Trolo

Well-known member
Po prostu pytasz czy masz jakieś dolegliwości, dyskomfort masturbacja/sex ? Ile masz lat?
Widać, że napina się i ciągnie w dół podczas wzwodu i przewężenie po naciągnięciu.
 

RadMoon

New member
Po prostu pytasz czy masz jakieś dolegliwości, dyskomfort masturbacja/sex ? Ile masz lat?
Widać, że napina się i ciągnie w dół podczas wzwodu i przewężenie po naciągnięciu.
Po prostu chciałem się upewnić, że mam rację ;)
Lat mam 20. I tak występuje dyskomfort, może niezbyt jakiś gigantyczny ale jest.
Aktywność seksualna jak już to tylko i wyłącznie w gumce z wiadomego powodu. Ale dzięki za odpowiedź ;)
 

Rubber

Member
Ja nie ryzykowałbym na nfz, chyba że masz zaufanego i polecanego chirurga.
Piszę ze swojej perspektywy, bo jak poszedłem na nfz to musiałem poprawiać prywatnie.
 

RadMoon

New member
Ja nie ryzykowałbym na nfz, chyba że masz zaufanego i polecanego chirurga.
Piszę ze swojej perspektywy, bo jak poszedłem na nfz to musiałem poprawiać prywatnie.
Dziękuję za radę. Niestety coś o chirurgach na nfz wiem... Ale tak posiadam zaufanego chirurga. Znajomego rodziny, który z resztą też poprawiał mi operacje. :)
 

Trolo

Well-known member
Samo wędzidełko na NFZ to nic strasznego tam nie ma zbytnio co popsuć, a moim zdaniem pomoże już znacząco w Twoim problemie.
 

Podobne tematy

Do góry