• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to krótkie wędzidełko?

Lenny2020

New member
To raczej normalne, o ile w przypadku ściągnięcia napletka, wędzidełko nie ciągnie głowy w dół i nie powoduje dyskomfortu czy też bólu to raczej nie ma sie czym zamartwiać.
 

Kacper_

New member
Jeszcze mam parę pytań chodzić z bielizną czy bez?, co zrobić żeby napletek był cały czas rozwinięty?, trzymać go do góry czy w dół?, napletek w dół czy nie odsłaniać?
 

Trolo

Well-known member
Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi z tą bielizną. O jaką okoliczność Ci chodzi? W domu czy poza domem? Raczej każdy chodzi w jakieś bieliźnie.
Jeżeli chcesz mieć cały czas odsłonięty żołądź to musisz się obrzezać.
Normalnie każdy rodzi się z napletkiem i on zakrywa żołądź. Trzymanie w którąś ze stron nic w sumie nie da.
Na zdjęciu widać, że schodzi Ci daleko napletek także nie powinieneś się martwić. Możesz wrzucić zdjęcie od strony wędzidełka to ocenimy.
Jeżeli nie odczuwasz dyskomfortu podczas zsuwania napletka to powinno być wszystko dobrze. Możesz do masturbacji zsuwać napletek za żołędzia to jeszcze trochę Ci się wszystko rozciągnie.
 

mati12

Well-known member
Delikatnie małymi nożyczki a jeżeli się obawiałasz to sie umów na wyciągnięcie mimo że masz rozpuszczalne te potrafią tkwic długi czas moczyc byś musiał i to dużo
 

mati12

Well-known member
Tak przecinasz delikatnie i penseta wyciagasz ile ich masz? Zdezynfekuj nożyczki i po wszystkim octaniseptem posikaj jeżeli nie dasz rady po prostu się umów na usunięcie
 

keszq27

New member
Została mi tylko jedna szwa która dosyć blisko skóry jest. Mam nadzieję że po codziennym moczeniu w rumianku i pryskaniem octaniseptem w końcu się poluzuje i wyjdzie bez bólu jak reszta :)
Polecasz jakiś krem na blizny albo opuchlizny? Chyba mi się zrobiło zgrubienie o którym mówiłeś :/
 

Podobne tematy

Do góry