• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy taki penis wystarczy na udany/satysfakcjonujący seks?

Jak coś to moje zdjęcie mojego sprzętu nie wiem czy pełna erekcja (mam problemy ze wzwodem mała aktywność fizyczna a nawet jej brak, papierosy, otyłość, depresja, przyjmuję leki na padaczke, nasenne i antydepresanty)
Co sądzicie o takim sprzęcie? moglibyście wymienić jakieś plusy tego maluszka? nie jest najgorzej? jak coś to gdzieś tam pisałem chyba w poprzednich tematach że uprawiałem seks to panie tylko mruczały, inne zaś sprawiały wrażenie jakby nic nie czuły, ale też ich nie posuwałem jakoś ostro nawet śmiem powiedzieć że za słabo może to mieć wpływ? co sądzicie mogę nim ukontentować kobietę?
 
Jeszcze jedno nie mam nawet w domu linijki bo dawno do szkoły nie chodzę, a od siostry nie chcę brać, bo się może domyślić XDDD ile według was mam na oko cm w takim 75-90% wzwodu jak widać na zdj?
 
Kurła ciężko będzie z dwóch powodów trudno u mnie o wzwód to 1 a czasami w trakcie robienia zdj mi opada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MKD

Active member
Po tym zdjeciu nic nie widac. Jak nie masz linijki przyloz telefon do kutasa i sobie wpisz w google jakie wymiary ma telefon to sobie mniej wiecej sprawdzisz
 
Kurła nie wpadłem na to, ale robiłem tak z puszką pepsi i chyba jest taki jak puszka pepsi ta stara taka gruba 330ml albo trochę większy. Fona mam Redmi 9
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chcesz cos pokwieszyc? Jedna opcja. Schudnij do szczuplej sylwetki.
Ale to nie tak, że tylko optycznie powiększa, a nie normalnie?

Masz około 10 cm podczas wzwodu, lecz ta długość ci powinna się wydłuża jakbyś schudł. Wiem z doświadczenia sam tak miałem.
dzk też tak myślałem
dlatego trzeba mierzyć wciskając miarke tak żeby było wiadomo ile jest naprawdę
Aż żeby poczuć tą kość taką tam? (z tego co pamiętam)
 

nope

Well-known member
No wez na logike podczas wzwodu docisnij tam palcem kolo fiuta i zobacz ile masz cm masz go schowanego pod tłuszczem. Jak schudniesz to plus minus tyle odsłonisz.
 

Podobne tematy

Do góry