• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam za krótkie wędzidełko?

Flavius

New member
Witam, jak w temacie czy mam za krótkie wędzidełko?
Czy może napletek jest zbyt długi bo podczas erekcji sam się nie zsuwa i muszę mu pomogac ręką, chociaż podczas stosunków z partnerką i tak muszę prezerwatywę zakładać na zasłonięty żołądź, ponieważ w innym przypadku prezerwatywa się zsuwa.
Czy takie wygięcie penisa w stronę podbrzusza jest normalne? Na zdjęciu na którym wyginam do dołu penisa to to jest maksymalne wygięcie, dalej się nie da, co sprawia kilka pozycji niewygodnymi albo niewykonalnymi.
 

Flavius

New member
Na zdj. Wszystko wyglada ok wędzidełko masz dobre nadmiaru skóry też nie widać...
właśnie zbiera mi się fałd skóry za żołędziem i jak go rozprowadzę to wędzidełko jest mocno napięte i delikatnie ciągnie, ten fałd skóry jest na tyle duży, że prezerwatywę muszę ubierać na zasłonięty napletkiem żołądź
 

Trolo

Well-known member
Napletek nie jest za długi. Sam napletek nigdy się nie zsuwa i trzeba mu pomóc ręką.
Jeżeli chodzi o zakładanie prezerwatywy to możliwe, że nie do końca rozwijasz ją po penisie. Jeżeli będziesz miał wilgotno pod prezerwatywą czy to od Ciebie czy od partnerki to będzie się zsuwać. Warto przed założeniem prezerwatywy przetrzeć penisa i powinno być ok. Skoro napletek rozprostujesz po trzonie penisa to nie powinno być problemu z wędzidełkiem. Ale jeżeli chcesz zakładać prezerwatywę bez naciągania napletka to nawet po wydłużaniu wędzidełka może być trudno bo on i tak zrobi fałd pod żołędziem. Ale będzie łatwiej rozprostować napletek po trzonie penisa. Ja bym na Twoim miejscu wypracował sobie sposób na prezerwatywę. Może zmiana gumek?
Co do wykrzywienia to raczej norma. Każdy ma innego penisa. A jeżeli będziesz go odginał w dół to w końcu się przyzwyczai do tego i pozycja staną się dostępne. Kwestia treningu, ale nie zbyt intensywnie bo zerwiesz sobie ścięgna i potem przerwa będzie wymagana.
 
Do góry