• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke?

Dawid88

Active member
Obserwacja z forum. Co jakiś czas pojawiają się pytania raczej nastolatków o długi napletek. Może jakaś cecha ewolucyjna. Nie mam tu na myśli poglądów czy kwestii higienicznych. Pokolenie czyli 20 lat różnicy.
 
Ostatnia edycja:

MoimZdaniem

Active member
No oby nie. Mam 28 lat i dość krótki napletek. W spoczynku, o ile mi nie zmarznie 😀 to koniec żołędzi widać a w erekcji cała się odsłania. Tragedia gdybym miał zakrytą żołądź nawet podczas erekcji. To w ogóle śmiesznie wygląda. Szkoda mi młodych rodaków 😐 Ludzie oburzają się masowym obrzezaniem w USA, że to okaleczanie. Ciekawe ile nastoletnich Amerykanów martwi się swoimi członkami i wrzuca zdjęcia na fora? Znikoma ilość bo mają napletek z głowy. Szkoda, że Polakom amerykański syf w postaci fast-foodów nie przeszkadza.
 

Dawid88

Active member
Mam 36 lat i mam napletek, przy którym manipulowano ponad 30 lat temu a teraz działa poprawnie. A co do amerykańskich nastolatków to nie wiem czy więcej jest tych z nadwagą po fast foodach, którzy mogą mieć problemy ze zdrowiem czy więcej jest tych w typie samca alfa kapitana drużyny baseballowej rodem z filmów o amerykańskich nastolatkach, którzy pewnie, tak jak mówisz,w problemów z penisami nie mają. 😀
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czy mam stulejke? Stulejka 5
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry