• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Witam, chciałbym sie zapytać czy mam stulejkę. Mam 14 lat i bardziej zaczalem sie unteresowac swoim penisem
1 zdj/ penis w spoczynku z zakrytym żołędziem
2 zdj/ penis w spoczynku z odsłoniętym żołędziem
3 zdj/ penis podczas erekcji z zakrytym żołędziem
4 zdj/ penis podczaa erekcji z odsłoniętym
 

Trolo

Well-known member
Nie ma sensu zakrywać pozostałości tła jak chcesz pokazać penisa. Zapewne boisz się, że ktoś rozpozna Twój pokój? Prawdopodobieństwo jest owszem, ale znikome. Predzej chyba 6 w lotka trafisz.
Po takich kijowych zdjeciach stwierdzam, że stulejki nie masz. Zapewne nie zsuwałeś wcześniej napletka poza żołędzia, dlatego teraz jest tam widoczne zwężenie. Moim zdaniem jak będziesz zsuwał napletek za żołędzia i w ogóle zsuwał podczas masturbacji to powinien się rozciągnąć i będzie wszystko ok.
 

Piotrek2100

New member

mati12

Well-known member
Masz zrośnięty napletek z żołędziem i to w dużym stopniu z tego co widać na zdjęciu samemu raczej nic nie zrobisz popros ojca lub matkę żeby zabrała cię do doktor rodzinnej nie masz się czego wstydzić to bardziej rodzice powinni
 

mati12

Well-known member
Nie nie możesz z tym tak chodzić za niedługo zaczniesz dojrzewanie później może poznasz drugą połówkę i zaczyna się kłopoty czym prędzej zrobisz z tym porządek tym lepiej dla ciebie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry