• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam krótkie wędzidełko

Notch

New member
Obawiam się że mogę mieć krótkie wędzidełko napletek schodzi poza żołądź, ale mam zgrubienie i nie wiem co to może być. Nie stety zdjęcia nie chcą się przesłać.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czemu chcesz usunąć temat? Mozemy ci doradzic ale tez musisz ze tak powiem współpracować. Jak mamy ocenic czy masz krotkie wedzidelko czy nie jeżeli go nie pokażesz. Jak nie chcesz to udaj sie do lekarza na konsultacje.
 

Notch

New member
Czemu chcesz usunąć temat? Mozemy ci doradzic ale tez musisz ze tak powiem współpracować. Jak mamy ocenic czy masz krotkie wedzidelko czy nie jeżeli go nie pokażesz. Jak nie chcesz to udaj sie do lekarza na konsultacje.
Nie chodzi o to, po prostu napisał do mnie jeden na prywatnym i prze gadaliśmy temat
 

Notch

New member
Odnawiam wątek
Czy tę wedzidelko nie jest za krótkie.
I czy ktoś wie co to może być za opuchlizna/zgrubienie nowe zdjęcie nie chce się wgrać, ale chodzi o opuchlizne z poprzedniego zdjecia
 

Notch

New member
Nie ważne zdjęcia się usuwają mam tylko prośbę żebyś cię zobaczyli poprzednie zdjęcie które działa i powiedzieli co to pozę być za opuchlizna i przez prawdopodobnie spowodowana
 
Do góry