• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czeste Sikanie

ADAM K

New member
Witam mam 16 lat i Bardzo Czesto oddaje mocz w dniu sikam okolo +-15 razy dziennie. Mialem robione wyniki Moczu Posiewu moczu oraz krwi i wszystkie wyniki sa dobre. Ogolnie to w zyciu mam duzo stresu i Czy ten ciagly mocny stres moze byc Powodem czestego Sikania? i tylko zaznacze Ze Wyniki (MOCZU,POSIEWUMOCZU,KRWI,NEREK wszystkie wyszly dobre ale bardzo czesto sikam tez zauwzylem ze jak sie bardzo stresuje to sporo sikam biore leki na uspokojenie i stres ale nie pomagaja czy sa i polecicie mi jakies leki na to zebym tak czesto nie sikal bo to naprawde mnie meczy i wykancza psychicznie ze w 1 dzien 24h sikam okolo po 15-20 razy tez zaznacze ze bardzo mala spie chodze spac bardzo poznymi godzinami
 

toastt

Well-known member
Może masz pęcherz neurogenny (poczytaj co to jest). Leczy się to solifenacyną i innymi tego typu lekami. Swoją drogą - nadal nie odciągasz napletka (jak to ujmujesz - skórki)?
 

Krystiankendroj

Active member
Przy dużym stresie może się zdarzyć że będzie parcie na pecherz nawet gdy jest pusty , stres robi robotę
Też tak kiedyś miałem , byłem mniej pewny siebie , dużo się stresowałem, często sikalem do tego dochodziły właśnie obawy o zdrowie
Idź na siłownię l, pocwicz , więcej ruchu
Napewno nie zaszkodzi a dużo może zmienić
Duzy stres może powodować dolegliwości jakie wypisałeś
 

Podobne tematy

Do góry