• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czerwone plamy na żołędzi i schodzący naskórek

nope

Well-known member
Dziwnie to wygląda. Zgłoś się do lekarza z tym. Od początku takie coś masz po zabiegu czy dopiero teraz ci wyskoczyło?
 

konto12

New member
Dziwnie to wygląda. Zgłoś się do lekarza z tym. Od początku takie coś masz po zabiegu czy dopiero teraz ci wyskoczyło?
Od jakiegoś czasu podrażniła mi się skóra w dwóch miejscach. Teraz nie mam pojęcia czy to proces gojenia czy czego. Jest też opcja że to zaległa limfa. Czytałem wczoraj o problemie z liszajem twardzinowym i jestem zestresowany, czy można to wykluczyć?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Za tytuł "pilne pomocy" powinienem ten watek wywalic do kosza. Tytułuje sie tak by mozna bylo pozniej łatwo znaleźć problem. Czyli np czerwone plamy na żołędzi albo schodzaca skóra
 

Regres

Member
Jako posiadacz liszaja, z tego co widzę, najprawdopodobniej to nie jest to, ale może być jakiś stan zapalny (atopowy?), który też może prowadzić do liszaja, więc tak jak napisał @nope, idź natychmiast do lekarza, nawet prywatnie.
 

Podobne tematy

Do góry