• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co po obżezaniu

Rohito

New member
Mam stulejkę i 13 lat około od dwóch lat nie mogę naciągnąć napleteka nawet do połowy żołędzia i mam bardzo krótkie wędzidełko.
Mam 6 pytań.
1. Ile kosztuje taki zabieg prywatny w mieście laserowo.
2. Wiem że w tym zabiegu działa psychika.
Ale czy penis boli po operacji.
3. Po jakim czasie można wyjść na dwór .
4. Ile trzeba czekać na zejście szwów.
5. Czy zostaje dużo blizn.
6. Ile trzeba czekać na zagojenie rany.

Dziękuję za odpowiedź.
 

user842

Member
Bardzo dobra decyzja.

1. Zwykle obrzezanie prywatnie kosztuje gdzieś między 600-3000 zł, powiedziałbym, że średnio 1300 zł (możesz poszukać ofert np. na znanylekarz.pl). Co do laserowego to nie wiem. A dlaczego akurat interesuje Cię laserowe?
2. Po operacji samo z siebie raczej nie boli. Ale mogą się pojawić na początku jakieś bóle np. przy dotykaniu np. podczas mycia czy zmiany opatrunku.
3. Na krótkie spacery można chodzić od razu po zabiegu.
4. Jeśli lekarz zakłada szwy rozpuszczalne, to zwykle odpadają po ok. miesiącu. Ale lekarz może wyjąć je też trochę wcześniej, może nawet po 2 tygodniach.
5. Zostaje okrągła blizna tam, gdzie było cięcie, dodatkowo w poprzek niej będą jeszcze ślady po szwach. Ale z czasem, w ciągu kilku lat, może stać się bardzo mało widoczna. Jednak blizną bym się nie martwił, nie jest to nic strasznego.
6. Pełne zagojenie to około miesiąca, najlepiej jest powstrzymać się w tym okresie np. od masturbacji.
 

Rohito

New member
Bardzo dobra decyzja.

1. Zwykle obrzezanie prywatnie kosztuje gdzieś między 600-3000 zł, powiedziałbym, że średnio 1300 zł (możesz poszukać ofert np. na znanylekarz.pl). Co do laserowego to nie wiem. A dlaczego akurat interesuje Cię laserowe?
2. Po operacji samo z siebie raczej nie boli. Ale mogą się pojawić na początku jakieś bóle np. przy dotykaniu np. podczas mycia czy zmiany opatrunku.
3. Na krótkie spacery można chodzić od razu po zabiegu.
4. Jeśli lekarz zakłada szwy rozpuszczalne, to zwykle odpadają po ok. miesiącu. Ale lekarz może wyjąć je też trochę wcześniej, może nawet po 2 tygodniach.
5. Zostaje okrągła blizna tam, gdzie było cięcie, dodatkowo w poprzek niej będą jeszcze ślady po szwach. Ale z czasem, w ciągu kilku lat, może stać się bardzo mało widoczna. Jednak blizną bym się nie martwił, nie jest to nic strasznego.
6. Pełne zagojenie to około miesiąca, najlepiej jest powstrzymać się w tym okresie np. od masturbacji.
Myślę nad operacją laserową bo podobno mniej boli po zabiegu i trochę szybciej się goi.

A dr.Drabina w Krakowie jest dobry czy
nie? Bo dużo osób go dobrze ocenia ale jeżeli nie on to gdzie najlepiej się udać?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bez rodzicow w tym wieku to nie udasz sie nawet do rodzinnego. Wiec domyslam sie ze uzgadniasz z nimi swoj poblem
 
1. Zalezy gdzie, ale powiedzmy, ze od 1000zl w gore kosztuje obrzezanie.

2. Szczerze to jakiegos niesamowitego bolu nie ma. Dla mnie bardziej bolesne jest uderzenie mlotkiem w palec niz to. Jedynie nocne wzwody sa bolesne przez pierwsze 4 dni.

3. Powiem Ci, ze ja juz na drugi dzien chodzilem na dwor i grzebalem w garazu, zeby miec zajecie, bo wtedy nie myslalem tak o bólu. Ale generalnie lekarz daje Ci tydz zwolnienia z pracy. Oczywiscie nie wolno sie przeciazac i biegac, czy cos, ale to raczej wiadome

4. Jesli szwy rozpuszczalne, to same wypadaja do miesiaca czasu, jesli zwykle, to usowa je lekarz okolo 2-3-4 tyg.

5. To juz duzo zalezy od organizmu czlowieka, od tego jak lekarz zszyl, od ilosci szwow... Blizna zawsze jakas zostanie, kwestia jak duza.

6. Jesli chodzi o pelne zagojenie to ok pol roku z tego co zauwazylem. To tez jest zalezne od organizmu.
 
Do góry