• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Yap

New member
Dzień dobry,

w listopadzie 2023 odbyłem przygodny seks oralny. Od grudnia infekcja moczowo-płciowa.

Od tamtego czasu różne objawy, do dziś utrzymują się:
- ból w podbrzuszu, promieniujący do prawego jądra (szczególnie po stosunku)
- dyskomfort podczas noszenia bielizny - uczucie powiększenia prawego jądra, ucisku w pachwinie, ciągle muszę tam coś poprawiać
- ból w pachach (kiedyś lekkie rozpieranie)
- Ogólnie stan zapalny prącia:
a) białe placki na penisie - które pojawiają się i znikają, powiększają lub zmniejszają
b) zaczerwienione, powiekszone ujście cewki moczowej
c) zasinienie w niektórych miejscach penisa
- szczypanie podczas mikcji, lub tuż po niej

Od pewnego czasu pojawiły się nowe objawy:
- od paru tygodni nasilone bóle stawów: nadgarstka, palców rąk i stóp
- nudności, zawroty głowy
- ucisk w gardle/krtani
- czerwone plamki na palcach rąk
- po operacji przepukliny nowe jakby pieprzyki na brzuchu (?)
- szczypanie w jamie ustnej, brzydki zapach z ust, geograficzny jezyk
- ogólne osłabienie

Jestem po czterech antybiotykach:
- na oślep doxy - przez 2 tyg
- po miesiącu na oślep Levoxa 500 - 15 dni
- później celowany Amoksiklav przez 14 dni (wykryta Klebsiella oxytoca i E.faecalis w moczu i nasieniu)
- na koniec celowany Nolicin w E.faecalis.

Od pewnego czasu zwykle posiewy z moczu/cewki moczowej/nasienia czyste.

Badania na HIV, HCV, HBV, kiłe, rzeżączkę, chlamydie, ureoplazme, mycoplazme, rzęsistka UJEMNE. Kilkukrotne próby, posiewy zwykle i PCR z cewki moczowej. Badanie przeciwciał z krwi - wyniki OK.
Wyszło jedynie HSV 1/2 przeciwciała przechorowanie ale miałem wielokrotnie wargową opryszczkę.
Morfologia książkowa, CRP i OB w normie.

USG jąder OK. USG pach nie wykazało powiększonych węzłów chłonnych.

PSA w normie, badanie per rectum prostaty OK

Powtarzam teraz panel urogenitalny na 7 patogenów z moczu i czekam na wynik.

Dermatolodzy odsyłają mnie do urologów, urolodzy do dermatologów i tak w kółko.

POMOCY


 

Crane

New member
W jakim laboratorium robiłeś badania? Kiedy skończyłeś brać ostatni antybiotyk?
I czy dobrze rozumiem, że nie zachowujesz wstrzemięźliwości od stosunków seksualnych mimo nadal utrzymującego się stanu zapalnego prącia?
 
Ostatnia edycja:

toastt

Well-known member
Drugi akapit (ten o nowych objawach) opisuje część z wczesnych skutków ubocznych fluorochinolonów. Możliwe, że jest to nie tyle powiązane z chorobą podstawową, co z "lekami" tak chętnie zapisywanymi przez wszelkiej maści lekarzy (najczęściej w ciemno).
 

Yap

New member
@Crane Ostatni antybiotyk skończyłem początkiem maja.
Badania wykonał Zakład Mikrobiologii Diagnostyki Poznań w POSUM oraz Kraków Zyczkowskiego (PCR z cewki moczowej - tam poszła probka). Testy z krwi Synevo Łódź - tam pojechala próbka krwi
Nie współżyje w takim stanie - był to skrót myślowy ;) co parę dni masturbacja, a więc po orgazmie występuje bolesność. To właśnie miałem na myśli :)

@toastt , też myślałem o tych fluorochinolonach w tym temacie....
 

Crane

New member
Miałeś badanie wydzieliny z gruczołu krokowego? Próba Stamseya? Test 4 szklanek?
Pytam o laboratoria, bo tu na forum dowiesz się, że jedynie badania w Badbak w Warszawie albo Microgen w Texasie (USA) dadzą Ci pewność, że pozbyłeś się bakterii.
 

Yap

New member
@Crane Testu 4 szklanek właśnie jeszcze nie miałem. Jeden urolog mi go proponował, ale po tej całej wuchcie testów, zacząłem się zastanawiać czy cokolwiek jeszcze mogę zrobić, co mi pomoże się zdiagnozować. Mówisz że warto?

@pjoter Tak , kilkukrotnie przeleczony Fluconazolem, obsmarowany Travogenem, posiewy mykologiczne ujemne, nic mnie nie swędzi :)
 

Podobne tematy

Do góry