• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Choroba weneryczna? Niezagojona rana po obrzezaniu

Smutnystudencik

New member
Witam.
Bylem obrzezany we wakacje w tamtym roku. Zaczalem sie masturbowac mocno naciagajac skore i odnowiłem ranę, która chyba nie zdążyła się zagoić do tej pory(będzie widoczne na dwóch zdjęciach).

Miałem kontakt seksualny z dziewczyną, która uprawiala seks z wieloma facetami. Prezerwatywa się zsunęła i zastanawiam mnie czy to, co pojawiło się z lewej strony penisa, to efekt gojenia się rany po obrzezaniu, czy złapałem od niej jakąś chorobę weneryczną. Uprawialiśmy seks jakieś 2/3 tygodnie temu. Twierdzi, że nie ma żadnych chorób, bo "innych niczym nie zaraziłam wcześniej". Jest to jedyna dziewczyna do tej pory, z którą uprawiałem seks.

Korzystając z przerwy podczas epidemii używam Altabactin, ktory zostal mi od zabiegu oraz Octanisept 250 ml.

Proszę o pomoc, co to może być

https://zapodaj.net/1085542fdd0ac.jpg.htmlhttps://zapodaj.net/6e006def89e7f.jpg.htmlhttps://zapodaj.net/7a433da3de5e5.jpg.html
 

Sebix92

Active member
Tak z ciekawości...ile masz lat?
Odpowiadając na pytanie, to nie jest wenera.
Musiałeś mocno trzeć lub rozciągać skórę w tym miejscu. Następnym razem więcej nawilżenia. Teraz używaj octanisept i szybko się zagoi.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie odnowiles zadnej rany. Jakby ci pękło w miejscu blizny (laczenie jasnej skory z ciemna) to by mozna powiedziec ze sie nie zagoilo. Co do wieku to sam nie wiem co to ma za znaczenie no ale Sebix92 juz tak ma ze pyta o wiek...
Nie wal konia jak najety to nie bedziesz robil ran. Ewentualnie uzywaj jakiegos lubrykantu.
 

Smutnystudencik

New member
We wzwodzie skóra jest bardziej napięta (na wrzuconych zdjeciach tego nie widać) i rzeczywiście lubrykant to konieczność. Nie wiem, jak widząc to, mogłem tak szarpać, ale teraz jakoś nie mam ochoty na masturbację, ani seks. Zastanawiam się czy to przez to, że w głowie siedzi myśl, żeby to sie najpierw zagoiło na 100%, czy przez stres. Nie waliłem od miesiąca, stoi mi raz na dzień (rano) i to wszystko.
 

Sebix92

Active member
Zapytałem o wiek z ciekawości. Ponieważ pierwsza laska i taka rozjechana 😇
Otarcie nie wynika z obrzezania, a złej masturbacji lub innego otarcia.
Erekcję są czymś normalnym w ciągu dnia.
 

NapletonBonaparte

Active member
Teraz szesnastki mają po 20 knag na koncie... Dziewczyny lubią ten sport i nie ma w tym nic złego. ;)

A odnośnie chorób wenerycznych, ona może być nosicielką jakiegoś syfu, bez oznak zarażenia. Pyknij sobie jakieś badanka prywatnie. Zawsze lepiej wiedzieć, niż nie.
 

Smutnystudencik

New member
Mowila, ze ja ktos zranil i zaczela sie puszczac i chlac xd No to fajnie, ze jest szczera i to jestem w stanie zaakceptować, bo to przeszłość, ale nie zaakceptowałbym wenery przez nią. Ona nalega, żeby robić to bez gumy, bo bierze tabletki.
 

NapletonBonaparte

Active member
Też taka prawda, że jakieś drobne zarażenia są bardzo łatwo i tanio uleczalne. Adidasa nie tak łatwo złapać... ;)

Obracaj ją, będziesz co miał wspominać na starość. Idealnie by było, żebyście się przebadali na wylot, ale ona może na to różnie zareagować.

I bez gumy lepiej, każdy to wie, ale ryzykowne jest oddawanie antykoncepcji w jej ręce. Zwłaszcza jak dobrze zarabiasz i jesteś dla niej "bezpieczną przystanią".

Baw się, ale oczy do okoła głowy.
 

Podobne tematy

Do góry