• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Choroba i krwioplucie

BrtThePlug

New member
Witam! Mam prawie 18 lat, od dwóch dni męczy mnie choroba. Problem polega w tym że raz na jakiś czas pojawia się krwioplucie. Ostatni raz kiedy chorowałem, to końcówka września tamtego roku, myślałem że umieram przez kilka dni. Bolały mnie płuca, wracając ze szkoły leżałem i wszystko mnie bolało a przypominam że z początku niewinnie zachorowałem na grypę tylko później tak zaczęło się dziać. Ale do lekarza nie poszedłem, później zachorowałem w listopadzie i znów te same objawy, ale do lekarza poszedłem, tylko że po czasie gdy czułem się już w miarę dobrze. Babka mnie osluchala, powiedziała że wszystko w porządku. Dostałem skierowanie na prześwietlenie klatki piersiowej, i pobieranie krwi. Prześwietlenie zrobiłem, ale na pobieranie nie poszedłem, stres wygrał i nie umiałem do tego podejść jak facet. Ale moja pani lekarz patrząc na prześwietlenie powiedziała że nic tu nie widzi i nie mam się czym martwić. Dodam jeszcze że palę papierosy, chcem też rzucić ten nałóg w tym roku.
 

dandoo

Active member
zrób pobranie krwi to nic strasznego, jedno ukłucie i po bólu. i będziesz wiedział czy wszystko ok. uwierz mi są gorsze badania ;) i te gorsze też da się przeżyć sam wiem co mówię ;) także bez obaw jak się boisz że zemdlejesz to nawet na leżąco Ci pobiorą tylko powiedz wcześniej, powodzenia
 

Podobne tematy

Do góry