• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bulwa na penisie

borys 931

New member
Dzień dorby, chciałbym prosić o pomoc w sprawie trgo co się stało na moim prąciu. miałem bialą kulke na penisie od około 2 tygodni i nie preszkadzała mi do wczoraj. od wczoraj zaczęła mnie boleć i puchnąć. zrobiła się bardziej czereona i jakby miała zaraz wybuchnąć na końcu tej około 1,5cm bulwy jest czarna plamka na około 1mm. bardzo prosze o pomoc. załączam zdjęcia jak to wygląda:
 

borys 931

New member
wydaje mi się jak sie przypatrzyłem że zaczyna mi sie jakoś 2cm od trgo robić druga taka bulwa ale bardziej płacka (ta czeroena też była na począku płaska ale zaczęła puchnąć do góry ostatnio)
 

morgan66

Active member
Hej, jeśli nie jest to zmiana po jakiejś niedawnej zabawie we dwoje to bym spokojnie poczekał, bo może to być zwykły pryszcz jak na innych częściach ciała, a i też ktoś Ci może zaraz napisać że to kiła. Trudno zgadnąć. Jak się martwisz i nie chcesz czekać to urolog/wenerolog/dermatolog udzieli najlepszej odpowiedzi po wywiadzie. pzdr
 

borys 931

New member
dziękuje za pomoc. przy okazji zaczęło się to robić w połowie czarne. i skóra jest tam tak cienka że odbija światło, boje się że to zaraz pęknie i ciągle straszliwie ogromnie przy najmniejszym kontakcie
 

Podobne tematy

Do góry