• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bald w szyciu po obrzezaniu calkowitym?

Trolo

Well-known member
Jeżeli się nie rozchodzi to powinno być ok. Nie wiadomo jak podczas wzwodu w nocy możliwe, że wtedy faktycznie podkrwawia stamtąd.
 
Trolo nie umiem wlasnie dodac wiecej zdjec do imagur.. pisze ze przyjete do realizacji i znika i ze mnie powiadomia... co do ranki dzis dopiero ja zobaczylem ... w poniedzialek mialem zabieg. A jak okresslasz robote lekarza?
Jeżeli się nie rozchodzi to powinno być ok. Nie wiadomo jak podczas wzwodu w nocy możliwe, że wtedy faktycznie podkrwawia stamtąd.
 
Wydaje się ok. Wszystko wyjdzie po zagojeniu jak tak naprawdę wygląda, ale moim zdaniem będzie dobrze.
Nie wytrzymalem i pojechalem z tym do lekarza na kontrol... doktor stwierdzil ze jest wszystko ok a nawet super bo sie goi w ekspresowym tempie... dodam ze jestem 3 dzien po zabiegu. Powiedzial ze to normalne bo rany sa bardzo swieze. Ale ogolnie stan okreslil na super. I jest pelen podziwu predkosci gojenia sie. Dodam ze mieszkam w niemczech i zabieg wykonywany w DE przez nienieckiego lekarza.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry