• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

9 dni po zabiegu

FGHJKL

New member
Witam,
Wykonano u mnie 9 dni temu obrzezanie i plastykę krótkiego wędzidełka.
Od dziś postanowiłem zaprzestać z opatrunkami, stosuję octenisept + octenilin żel.
Najbardziej martwi mnie oponka, miał ktoś z Was taki defekt ?

 

FGHJKL

New member
Powinieneś to wepchac pod pozostaly napletek.

Uprzedze twoja odpowiedz, ze sie nie da. Pojedz na sor a sie zdziwisz co sie da a co nie da :sneaky:
Dzięki za odpowiedz, zabieg miałem robiony prywatnie natomiast urolog będzie w przyszłym tygodniu dodatkowo do kliniki musze dojechać 70km, pozostało mi udać się do szpitala ale najwcześniej mogę jutro.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Widzisz. A to podstawowa zasada kazdego forum. Zanim zapytasz poszukaj. Nawet w tym dziale na samej gorze masz podklejone tematy co to jest oponka i czym sie rozni od opuchlizny.
 

MKD

Active member
Tylko nie daj sie splawic. Ja tez lecialem do szpitala z watpliwosciami ale urolog dyzurny je rozwial. Lepiej poswiecic czas nic pozniej zalowac
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Scisnac palcem spuchniete i naciągnąć skore na to. Moze przesliznie sie latwiej jakbys delikatnie oliwka posmarowal oponke. Tylko tak by nie ufajdac napletka bo ci sie bedzie wyslizgiwac z rąk i nie nalozysz. Wiadomo ze samemu trudniej bo bol bedzie cie blokowac. Na sorze by sie tam nie cackali z toba.
 
  • Like
Reactions: AGv

FGHJKL

New member
Skóra nachodziła bez problemu na spuchnięte, dziś byłem u lekarza okazało się, że to jest krwiak po nakłuciu lekarz opróżnił krew i białą klarowną wydzielinę. Delikatna opuchlizna została, czas pokaże jak będzie się prezentowało.
 

Podobne tematy

Do góry