• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 tygodni po. Puściło szycie

vego

Member
Witam. Zakładam kolejny temat żeby więcej ludzi mogło to zobaczyć i mi doradzić. 3 października miałem obrzezanie całkowite. W dwóch miejscach średnio się goiło ale jakoś się zrosło i było git. Po 3 tygodniach byłem na wizycie kontrolnej i lekarz stwierdził że wszystko dobrze wyglądać i mogę znów uprawiać seks tyle tylko żeby w gumie. Stwierdziłem że to za wcześnie i poczekałem do wczoraj (bez 3 dni 6 tygodni po zabiegu)
No i niestety ale w jednym miejscu szycia rana się otworzyła. Dodam że w tym miejscu od początku dobrze się goiło. Tak to wygląda:


Jestem załamany. Co z tym teraz zrobić? Czymś smarować? Czy znowu czekać miesiąc aż się ziarnina zrobi? Czymś to smarować? Napisze zaraz jeszcze do lekarza ale ciekawe kiedy mi odpisze i co na to powie...
 

mati12

Well-known member
Tak jak wyżej już powinno być zrośnięte a na pewno nie powinno się rozejść Chorujesz na coś cukrzyca? jakaś przyjmujesz jakieś leki?
 

vego

Member
Na nic nie choruje. Leków też nie biorę. Tak mi odpisał lekarz:
"Odczekaj 7 dni , niczym nie smaruj, bądź bez sexu , samo się zagoi. Ogólnie rzadko tak się zdarza po takim czasie. Chyba ze ten sex był mega ostry..."
 

toastt

Well-known member
@vego Moim zdaniem masz jakąś chorobę układową tkanki łącznej, bo to nie jest normalne, że po 6 tygodniach jeszcze nie masz w pełni zagojonej rany. O ile faktycznie nie był to jakiś ostry stosunek, to moim zdaniem powinieneś zainteresować się tematem. Sam mam taką chorobę i u mnie jest znów odwrotnie - rany goją się jak na psie, tyle że powstają masywne blizny (robią się bliznowce).
 

vego

Member
Co to może być za choroba? Iść z tym do rodzinnego? 17 sierpnia miałem robione badania krew mocz itp. praktycznie wszystko w normie. Cholesterol lekko podwyższony. Tydzień temu miałem robioną gastroskopię. Mam refluks ale to raczej małe powiązanie.
Jakie zrobić badania?
 

toastt

Well-known member
@vego nie wiem. Wiem natomiast, że podstawowe badania jej nie wykażą. Ja mam wszystkie badania podstawowe w absolutniej normie, mam za sobą półtora roku diagnostyki u reumatologa i tam też nic nie wykazano. Aktualnie czekam na wynik badań genetycznych i tam dopiero (według lekarza) znajdzie się odpowiedź na pytanie co to jest. Ja mam jeszcze szereg innych objawów które trudno pomylić z czymkolwiek innym. Moim zdaniem powinieneś zostać skierowany do lekarza reumatologa z podejrzeniem układowej choroby tkanki łącznej. Jest szereg różnych chorób związanych z patologią w obrębie kolagenu (koleganoz). Uszczypnij się w skórę przedramienia i spróbuj ją pociągnąć do siebie. Jak się nadmiernie rozciąga, to może być to właśnie taka kolagenoza.
 

Fopi

Member
Wow, to nie żadna choroba tylko naplet przyszyty bezpośrednio do żołędzi jeśli dobrze widzę. @vego jak to się skonczyło u ciebie ?
 

Podobne tematy

Do góry