• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dzień po obrzezaniu

Kacperos0

New member
6 dzień po obrzezaniu

Trochę mnie niepokoi wygląd po obrzezaniu, narazie praktycznie bez zmian na lepsze jedynie pieczenie przy sikaniu zniknęło. Pojawily się krwiaki, których przy pierwszej zmianie opatrunku nie bylo, głównie pod linią szwów od strony wędzidełka. Czy to normalne? Dodatkowo wczoraj wieczorem przy zmianie opatrunku jedna szew od strony wędzidełka mi się oderwała. Nie było jednak widocznego krwawienia, tylko ból. Góra zoledzi nadal ciemniejsza od reszty i strup z pęcherza o którym panu pisalem zrobił się mocno ciemny. Powinienem stosować na nią jakieś maści, czy jeszcze jest za wcześnie? Czy jeśli opatrunek jest trochę zakrwawiony od strony wędzidełka i czuję takie mokre uczucie to powinienem go zmienic od razu czy moge czekać do wieczora i nic z nim nie będzie? Taki wygląd z wczoraj przy zmianie opatrunku gdzie jedna szew odczepiła się z opatrunkiem:

 

nope

Well-known member
Wstaw jutro lepsze zdjęcia jak bd zmiwnial opatrunek. Ogólnie szycie zle nie wygląda ale dlaczego masz takie cięcie ultra low tight? Sam takie chciales czy lekarz Ci takie zrobił? Opuchlizna jest normalna po zabiegu, zasinienia też. Masz racje jest troche opuchnięte od wędzidełka ale ocenie dokladniej jak wstawisz lepsze fotki. na 1 rzut oka jest ok i dopoki.krwiak nie będzie taką wielką banią na penisie to nie ma sie czym przejmować. Żołędz możliwe ze tak zareagował na usunięcie napletka. Opatrunek zmienia raz lub dwa razy dziennie.
 

Kacperos0

New member
Wstaw jutro lepsze zdjęcia jak bd zmiwnial opatrunek. Ogólnie szycie zle nie wygląda ale dlaczego masz takie cięcie ultra low tight? Sam takie chciales czy lekarz Ci takie zrobił? Opuchlizna jest normalna po zabiegu, zasinienia też. Masz racje jest troche opuchnięte od wędzidełka ale ocenie dokladniej jak wstawisz lepsze fotki. na 1 rzut oka jest ok i dopoki.krwiak nie będzie taką wielką banią na penisie to nie ma sie czym przejmować. Żołędz możliwe ze tak zareagował na usunięcie napletka. Opatrunek zmienia raz lub dwa razy dziennie.
Lekarz sam takie zrobił. Opatrunek zmieniam raz dziennie, tak mi nakazal lekarz chociaż dziś w nocy musiałem zmienić 2 raz bo czulem pieczenie i szew wplatala się w opatrunek. Niżej przesyłam zdjecia, lekarz powiedział mi że ten wyglad jest normalny ale trochę mnie niepokoi to żółte zbierajace się.. To ropa czy może coś innego? Ciezko jest to wyczyscic bo jest to przy samych szwach.

 

nope

Well-known member
Żółte to proces gojenia i odnowy naskórkaz chyba że śmierdzi to może być ropa. Ogólnie to ok wygląda ale kontroluj opuchlizne.
 

Fopi

Member
Wstaw jutro lepsze zdjęcia jak bd zmiwnial opatrunek. Ogólnie szycie zle nie wygląda ale dlaczego masz takie cięcie ultra low tight? Sam takie chciales czy lekarz Ci takie zrobił? Opuchlizna jest normalna po zabiegu, zasinienia też. Masz racje jest troche opuchnięte od wędzidełka ale ocenie dokladniej jak wstawisz lepsze fotki. na 1 rzut oka jest ok i dopoki.krwiak nie będzie taką wielką banią na penisie to nie ma sie czym przejmować. Żołędz możliwe ze tak zareagował na usunięcie napletka. Opatrunek zmienia raz lub dwa razy dziennie.
Low and tight to jest w sumie standardowe cięcie, czemu miałby nie mieć? Najlepsze wyniki po nim.
@Kacperos0 jak sytuacja wygląda ?
 

nope

Well-known member
@Fopi standardowe ciecie? Jakie najlepsze wyniki po nim? To jest najlatwiejsze ciecie dla malo wprawnego lekarza a nie standardowe cięcie. Co jest fajnego w cięciu gdzie wycina sie cały wewn napletek w pień?
 

Podobne tematy

Do góry