• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po zabiegu obrzezania

Janek77

Member
Napewno powinno ci to sflaczec w ciągu 2/3 tygodni co do wchłaniania się jestem w tej fazie no i czekam (poprawia się no ale trochę powoli ^^)
Nie masz wizyty miesiąc po zabiegu?
Ja po takiej wizycie dostałem zalecenie -contractubex - maść żeby wieczorem smarować co prawda po 2.5 tygodnia przestałem smrowac w sumie niewiem dlaczego... pewnie temu że nie było natychmiastowego efektu... napewno nie żałuję że przez ten czas go używałem ;)
A do miesiąca po zabiegu cały czas uzywalem octaniseptu po miesiącu przestałem.
 

rebokpl

New member
Miałem wizytę, lekarz powiedział że powinno się wchłonąć, jak nie to będzie poprawka jak będzie mi przeszkadzać. Dlatego wolałem zapytać czy ktoś miał/ma podobnie i czy to normalne. Mi zalecił używania tylko maści z antybiotykiem przez ok.10 dni. Nie mówił nic o octanisept, a gdy zapytałem o jakąś maść na blizny, mówił że nie trzeba. To może jednak kupić tą maść skoro może pomóc a nie zaszkodzi?
 

Janek77

Member
No ja za nią chyba dałem 20zł.... nie pieniądz a może coś da
Myślę że możesz sprobowac. Po tej jasnej skórze troche naciskać i "wcierac"
Tez myślę że to się wchłonie ;)

A ja dlatego odpowiedziałem bo stwierdziłem ze mam podobny przypadek wiec się podzielę tym co wiem ;)
Oczywiście jeżeli ktoś wie lepiej - nie bede się spierać :p
Pzdr
 

amenek5

Active member
Witam

Tez tak mialem po zabiegu ,z czasem sie to zmniejszy , praktycznie do zera, a podczas zwodu sie to ladnie uciągnie i jest git . Jednakze smaruj maścią na blizny i pryskaj octaniseptem , Ja trochę za mało smarowałem i delikatne blizny mam , jednak to nie jest nic wielkiego , także smaruj i psikaj i powinno byc dobrze
 

psp2

New member
Witam, wyglada to u mnie bardzo podobnie, z tym, ze u mnie jest jeszcze oponka/ obrzek i tez zaczyna mnie to martwić a jestem już w 6 tygodniu zabiegu obrzezania całkowitego. Czytam ostatnia odpowiedz i dostaje nadziei, ile czasu zajmuje zejście obrzęku i oponki?
 

stuiverke

Member
witam, przepraszam za odświeżanie tematu ale mam pytanie czy poprawiło się u was bez kolejnego zabiegu? jestem 2 tygodnie po korekcie i też mam problem z odstającą skórą od spodu i już zaczynają mnie gnębić myśli o konieczności wykonania kolejnej poprawki...
 

Podobne tematy

Do góry