• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po obrzezaniu

drj

Member
@Sig Panie, jak będzie tak jak przed zabiegiem to lipa, bo ja nie widziałem w ogóle tej części penisa za swojego życia, tj. wewnętrznego napletka przez za krótkie wędzidło i za wąski napletek zewnętrzny :))) (wstawiłem foto w pierwszym poście)
To połączenie od zawsze tam było, tylko tego nie widziałeś ;)
Btw. Bardzo dobra dobra ;)
 
Jeszcze pytanko, faktycznie teraz spojrzałem już tak jakby się to zasklepia, nie widać już takiego "ubytku". Kiedy kąpiel w wannie ewentualnie żeby powoli pozbywać się szwów? Czy na razie jeszcze odpada? Jestem 11 dni po zabiegu. Poczekać około tygodnia jeszcze?
 
Napisałem do doktora że puścił mi jeden szew i czy wyslac foto na maila, by mógł sprawdzić czy wszystko ok.

Odpowiedź od doktora bez wysyłania zdjęć: Wszystko ok

Czyli nawet nie mam co wysyłać 😅
 

drj

Member
Jeszcze pytanko, faktycznie teraz spojrzałem już tak jakby się to zasklepia, nie widać już takiego "ubytku". Kiedy kąpiel w wannie ewentualnie żeby powoli pozbywać się szwów? Czy na razie jeszcze odpada? Jestem 11 dni po zabiegu. Poczekać około tygodnia jeszcze?
Najlepiej żeby odpadły wszystkie same, do tego czas prysznic lub szybka kąpiel.
 
Te szwy powinny same wypaść nawet bez noszenia opatrunku? Jeszcze dwa razy mi się jedna połowa cewki moczowej przykleiła i zaschła do materiału bokserek - po odklejeniu wygląda na trochę podrażnioną. Obawiam się że próbując nosić bez opatrunku taki przypadek będzie częściej występował... Nie mówiąc, że ciągle jest ta nadwrażliwość i gdy delikatnie opatrunkiem owijam żołądź to czuć taki dziwny ból.
 

drj

Member
Ja nosiłem owinięte jałowym gazikiem i obcisłą bieliznę do momentu ustąpienia nadwrażliwości. Ale zdarzały się momenty, że przy jakimś ruchu myślałem że się posikam z bólu, bo sobie uraziłem żołądź, która do tej pory była ciągle zakryta 😬
U mnie to trwało około 4tygodni od zabiegu

a szwy będą odpadać same - w czasie kąpieli, przy zmianie opatrunku, przy lekkim pociągnięciu ich. Oczywiście o ile masz samorozpuszczene (ale to chyba standard jest obecnie).

jak zaschnie opatrunek to zawsze przed ściągnięciem warto nawilżyć - psiknąć octeniseptem lub nawet zwykłą wodą, wtedy unikniesz takich podrażnień.
 
Mam jeszcze pytanie - z tego co słyszałem używanie kremu Nivea trochę zmniejsza uczucie nadwrażliwości (szczególnie mam je w okolicy najszerszego miejsca żołędzia dookoła (widać na zdjęciach "7 dni po" na wcześniejszej stronie że to miejsce jest tak jakby ciemniejszego koloru - pewnie spowodowane tym iż zazwyczaj nie widziało światła dziennego przed zabiegiem). Czy używanie takiego kremu nie spowolni przejścia przez proces nadwrażliwości? Czy lepiej go nie używać ?
 

drj

Member
One się „rozpuszczą” same, jeśli coś zostanie w środku. Przeważnie jednak wypadają całe, jak, w którymś jednym miejscu się rozpuszcza ;) zbić nie musisz robić z nimi
 
16-ty dzień po zabiegu, w sumie bez większych zmian, nadwrażliwość trochę mniejsza, ale ciągle jest dość spora na obszarze gdzie było wędzidełko.

I druga sprawa - kilka razy przykleiła mi się cewka do materiału bokserek i po kilku dniach widzę, jakby była trochę napuchnięta, a na początku przy oddawaniu moczu jest dość silny ból. Da się coś z tym zrobić?
 
20-ty dzień po zabiegu, coś tam próbowałem pokazać wzwód. Moim zdaniem jeśli chodzi o preferencje chyba jest trochę za bardzo tight bo jedynie co się przesuwa to może z 1-1.5cm we wzwodzie. Ciezko jeszcze ocenić. Co sądzicie?

 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: drj

Sig

Member
Ja bym był bardzo zadowolony. Takiego efektu oczekiwałem, mam więcej skóry i gdybym nie był sknerą to poszedł bym na poprawkę dla takiego efektu. Jestem ciekaw jak sprawa się ma z masturbacja przy takim ciasnym cięciu.
 
Z ciekawości - dlaczego chciałbyś poprawkę na bardziej ciasne? Nadmiar skóry Ci przeszkadza? W spoczynku nachodzi czy jak? Nie mogę zobaczyć w Twoim poście, bo zdjęcia wygasły, ale z tego co idzie wydedukować to masz przecież Tight, z tym, że masz Low...

I druga kwestia pewnie delikatnie się skóra jeszcze u mnie rozciągnie przez najbliższe miesiące. Będę zadowolony jeśli nadwrażliwość mi z czasem minie i jeśli faktycznie będzie się dało skórą przesuwać na trzonie (jak złapię trochę niżej to niby się przesuwa, ale to tak jakby do takiego stopnia, że napletek wewnętrzny się po prostu kurczy. Ogólnie chciałem cięcie High & Loose, aby we wzwodzie była możliwość trochę większego zakresu ruchomości skóry, no, ale czasami to Loose w spoczynku wygląda mega dziwnie.
 

Sig

Member
Wizualne aspekty główne ale boję się że jak już się do tego przyzwyczaiłem to nie będzie jak cofnąć jak Ciasne się okaże mniej stymulujące. Już teraz wydłużyłem stosunek w związku z ograniczeniem nadmiaru bodźców a wiem że są tacy co mają ich za mało
 

Podobne tematy

Do góry